אופי נחישות השירות עבור הטבות חיילים משוחררים

תוכן עניינים

קביעת האופי של השירות היא קריטית לאישור התביעות להטבות המיועדות לחיילים משוחררים. ארגון יוצאי הצבא סוקר את השחרור שלך ובוחן את כל העובדות והנסיבות. חיילים משוחררים יכולים לספק ראיות תומכות או להגיש הוכחה מצד שלישי. VA משווה את השירות שלך לבר הרגולטורי או סטטוטורי. שחרור חוץ מכובד עלול לגרום לשלילת הטבות. הנה כמה טיפים שיעזרו לחיילים משוחררים להעריך את הזכאות שלכם.

השחרור מהצבא עלול להיות קשה ולעיתים נזדקק להכוונה לחיילים משוחררים,כדי לדעת איך להתקדם ולתכנן את העתיד שלנו.

שחרור מכובד

לשחרור מהצבא עלולות להיות השלכות הרסניות, כולל אובדן ההטבות לחיילים משוחררים ושלילת הקבלה למכללה. בנוסף, שחרור מכובד יכול להשפיע לרעה על בקשות לעתיד לבית ספר ולעבודה. הסוג הפחות חיובי של שחרור מנהלי הוא ”בתנאים מכובדים”. חיילים שקיבלו שחרור מסוג זה הפגינו בוודאי סטיות משמעותיות מההתנהגות הצפויה, לרבות סמים בלתי חוקיים ואלימות כלפי אחרים. חיילים משוחררים עם מוגבלויות יכולים גם להיות זכאים.

הליך הערעור של חייל המאמין כי שחרורם אינו הוגן, נדחה שלא בצדק, או שלא היה מכובד, הוא כמו עבור אזרחים: על החייל המשוחרר להוכיח כי המפקד פעל בניגוד לכללים ולהוראות השחרור. הדירקטוריון יעריך את הרשומות תחת ”תקנים נוכחיים” ויחליט אם השחרור היה מוצדק. ערעורים של יוצאי צבא נדחים ברוב המקרים. עם זאת, יש יוצאים מן הכלל.

חיילים משוחררים ששירתו לפחות שלוש שנים זכאים לשחרור מכובד. זה לא חל על שחרור לאחר סיור של שלוש שנים. לצבא יש הגדרה ברורה ל ”שירות פעיל” והוא לא יאפשר לשחרר איש שירות אם לא סיים את מלוא תקופת השירות. חשוב לציין כי תעודת השחרור חייבת להיות על נייר מכתבים מן הענף הצבאי כדי לעמוד בדרישות. לעתים, ניתן לבקש מהצבא מסמכים נוספים כדי לאשר את זכאותו.

מנהל יוצאי הצבא (VA), המפקח על הטבות ושירותים לחיילים משוחררים, יכול לעבור על רישומי השירות שלך כדי לקבוע אם שוחררת בתנאים מכובדים. פריקות התנהגות גרועות או תנאים אחרים שאינם בקטגוריות המכובדות ידרשו סקירת אופי. סקירה זו נקראת לעתים תו קביעת השירות, או COSD. קציני משוחררים ישתמשו בתוצאות כדי לקבוע אם אתה זכאי להטבות ושירותים לחיילים משוחררים.

חיילים לשעבר עלולים להיפסל על ידי התקנות השלטוניות של התוכנית לחיילים משוחררים. אלה כוללים הרשעות פליליות, עבירות, מעשים מיניים הכרוכים בנסיבות מחמירות, וסרבנות. סוגים אלה של סורגים רגולטוריים יכולים למנוע מחברי השירות לקבל הטבות ואף לגרום להגשת כתבי אישום פליליים. התקנה החדשה גם מבהירה את ההגדרה של שפלות מוסרית.

אחד הסוגים הנפוצים ביותר של שחרור צבאי הוא אחר מאשר תנאים מכובדים. סיווג זה הוא הקשה ביותר וניתן לחיילים שהפרו את חוקי המשפט הצבאי. מלבד תנאים מכובדים עלולים להתרחש מגוון סיבות, החל בעבירות ביטחוניות וכלה בשימוש לרעה בסמכות. שחרור בתנאים לא מכובדים לא יביא לשום זכאות להטבות לחיילים משוחררים, וייתכנו השלכות נוספות על אנשי השירות לאחר שעזבו את הצבא.

אלא אם כן יוכל איש השירות להוכיח שהנסיבות מצביעות על שיקול דעת מחודש, בדרך כלל ידחה החייל המשוחרר את הבקשה. ארגון החיילים המשוחררים מאפשר שדרוגים עבור חיילים שלא קיבלו אפיון מכובד. כדי למצוא מידע וסיוע נוספים, צור קשר עם ארגון יוצאי צבא (VSO). אם אתה מרגיש שהשחרור שלך היה בגלל משהו שלא עשית, אתה יכול להתייעץ עם עורך דין ותיק.

טעות נפוצה נוספת שאנשים עושים היא סידור מחדש של מספרי סעיף. הסעיפים e עד k נקראים כיום ”e” עד ”f” ולא ”h” או l – בהתאמה. פסקות h, ואני אותו הדבר. לדוגמה, הסעיף הקודם e עד ”H” שונה להיות תחת כותרת סעיף, והשניים האחרונים מסיימים כעת עם K מתאים.

החייל המשוחרר חייב לבדוק את כל הנסיבות כדי להחליט אם לשדרג את השחרור. הם גם מתייחסים לסיבות הפרט לאיכות השירות. זה יכול לעשות את הבדל כאשר שוקל ערעור שחרור. חייל משוחרר יוכל לקבל הטבות מלאות באמצעות החוק המוצע.

חיילים משוחררים בתנאים של ”קלון” אינם מונעים מהם הטבות של חיילים משוחררים אם הם לא במצב של אי-שפיות. לפי ענייני חיילים משוחררים, מצב זה לא בהכרח אומר שאתה לא מסוגל לקבל הטבות. חיילים משוחררים יכולים גם להיות זכאים להטבות אם הם שוחררו בשל התנגדות מצפונית או החלטה בבית משפט צבאי.

האופי של קביעת השירות

סקירת תווים מוצלחת של נחישות פרישה תאפשר גישה ותיקה ליתרונות משוחררים ושירותי בריאות. עבור חיילים משוחררים שקיבלו שחרור מכובד, אין צורך בקביעת אופי של שירות. אם שוחררת בגין התנהגות בלתי הולמת, אין צורך בנחישות השירות. הזכאות שלך לקבל הטבות ליוצאי צבא לא תושפע מהשחרור שלך. אם השחרור של חייל משוחרר היה מכובד, התנהגות טובה או ”מצויין”, הם יהיו זכאים לקבל הטבות.

תהליך נחישות השירות (באנגלית: Character of Service Compleasure Procession) הוא שיטה מועדפת להשגת הטבות מט "ח. עם זאת, לא כל יוצאי הצבא זכאים להליך זה. חיילים משוחררים חייבים גם להיות חופשיים מ ”נייר רע” כדי לקבל תו של קביעת שירות. מאמר גרוע הוא משפט צבאי כללי. זה אומר שחיילים משוחררים לא הורשעו בעבירות כאלה כדי לקבל הטבות ליוצאי צבא.

המועמדים צריכים לזכור כי תו של קביעת שירות שונה משדרוג שחרור רגיל. קביעת האופי של השירות שונה מ-Military Review Boards לתיקון רשומות צבאיות. אתה עדיין יכול להיות זכאי להטבות אם היית משוחרר עם מעמד ”אחר מאשר מכובד”. יש לך סיכוי טוב יותר לקבל קביעת שירות חיובית אם היית חבר של ועדת ביקורת שחרור, או מועצת תיקון של רשומות צבאיות.

העילה לפרידה כוללת התנהגות הומוסקסואלית, ניסיון או נישואים הומוסקסואליים בפועל ועבירה מינית. יתרה מזו, אדם שביצע פשע עלול אף הוא להיות בלתי ראוי ליתרונות משוחררים. זה יוצא מן הכלל. במקרה זה, הפרט ודאי הצליח להוכיח שהוא חולה שלא מרצונו למטרת קבלת הטבות. למרות שאין רף חוקי או רגולטורי לטירוף זה עדיין יכול לאפשר לחיילים משוחררים לקבל הטבות אלה.

חברים שהפגינו ביצועים והתנהגות מקובלים זכאים לשחרור מכובד. שחרור מכובד כמעט תמיד ניתן למקבל מדליית כבוד. עם זאת, חייל יכול גם לקבל שחרור מכובד אם הוא או היא הפגינו את רמת ההתנהגות הגבוהה ביותר. את תעודת השחרור המכובדת ניתן להשיג ב-DD Form 256, וכן לציין בצורות DD מתאימות אחרות.

בהתבסס על האפיון שלהם, חיילים משוחררים יכולים להיות זכאים לאופי של שירות. ישנן סיבות רבות לכך שניתן לקבל שחרור. על הפרט להראות שהתנהגותו לא השפיעה לרעה על שירותו. סיווג זה מבוסס על סטנדרטים של התנהגות אישית וחובה העולים בקנה אחד עם התקנות וההנחיות של משרד הביטחון. בנוסף, הערכים והמסורות הצבאיים קושרים אנשים לציית לסטנדרטים אלה.