איך לבחור מפקח בניה?

תוכן עניינים

ודא שאתה מבין את תיאור התפקיד לפני שאתה שוכר מפקח בנייה. אף שאחריותה של עבודה זו עשויה להשתנות מחברה אחת לאחרת, חלק ממפקחי הבנייה אחראים למשא ומתן על חוזה בעוד שאחרים אחראים להערכתם.

תיאור עבודה הכולל את כל הדרישות יכול לעזור לך לחסל מועמדים. על ידי כולל רשימה של חייבים-haves, תוכל לחסוך זמן הקרנה באמצעות קורות חיים. אם אתה מוצא מפקח בנייה עם תיאור עבודה שמתאים לציפיות שלך, אתה יותר סביר לבחור אותם.

עושה עבודה

תפקידיו של הממונה על הבנייה כוללים פיקוח על עבודות הבנייה, תכנון, לוח זמנים ורשום חומרים והתקדמות. הם מדווחים למפקח על כוח אדם, עלות, בטיחות וסוגיות אחרות. הם מעבירים את כללי החברה לעובדים ועשויים להיפגש עם נציגי האיגודים כאשר לעובדים יש חששות לגבי הפרויקט או העבודה. תפקידיו של מפקח בנייה יכולים לכלול רישום של התקדמות הפרויקט, וכן לוודא שהאתר עומד בתקנות הבטיחות.

אל תהיה ספציפי מדי בעת כתיבת תיאור עבודה. במקום זאת, השתמש בפעלים רבי עוצמה כדי ליצור תמונה משכנעת של העבודה. כולל פעולת פעולה כמו ”תוכנית”, ”ישיר” או ”מבט” כדי ליצור תחושה של תנועה. כמו כן, הימנע מלהזכיר פרטי שכר. ודא כי תיאור התפקיד אינו מכיל מידע על השכר. טווח משכורות הוא בסדר, אבל משכורתו של מפקח בנייה סביר שישתנה באופן נרחב.

למפקחי בנייה יש חובות רבות, והם חייבים להיות מיומנים במשימות רבות ושונות. הם מפקחים על צוותי בנייה, מוודאים שקודי בניין מקומיים נדבקים אליהם, מארגנים ציוד ושומרים על עלויות בנייה במסגרת התקציב. יש המתמחים בבנייה למגורים או בבנייה מסחרית, ואילו אחרים מפקחים על שניהם. לפי הלשכה האמריקאית לסטטיסטיקה של העבודה (USBOLS), תהיה עלייה של חמישה אחוזים בהזדמנויות העבודה של מפקחי הבנייה בין 2016 ל-2024.

בנוסף לכך שתהליכי הבנייה עומדים במפרט, בוחני הבנייה מפקחים על בטיחות העובדים ובוחנים תלונות של בעלי נכסים. הם גם סוקרים דוחות ייצור יומיים, שומרים רישומים של שעות עבודה, ושומרים מפות מדויקות של האזור שנבנה. הם בוחנים ניירת ומאשרים הפקה מוקלטת למטרות חיוב. בנוסף לכך, סביר להניח שמפקחים ייסעו לאתרים שונים על בסיס קבוע, ולכן יש צורך בכישורי תקשורת.

על מפקחי הבנייה לעקוב אחר התקדמות הפרויקט ולספק הערכות מדויקות לגבי עלויות העבודה והחומרים. ייתכן שיצטרכו לתקשר עם מנהלי פרויקטים בנוגע ללוח הזמנים ולתקציב של פרויקט הבנייה. הם גם יצטרכו להיפגש עם עובדים וקבלני משנה כדי לפתור כל בעיה. לאורך כל התהליך, על המפקחים להיות פרואקטיביים ולתקשר עם מנהל הפרויקט על בסיס קבוע כדי לוודא שכל הפרטים מכוסים ושהפרויקט יתנהל בצורה חלקה.

כישורים

חפש את התכונות הבאות בבחירת הממונה על הבנייה: מנהיגות, ידע וניסיון. מפקחי בנייה חייבים להיות בעלי הבנה עמוקה של התעשייה ולהיות מסוגלים לתקשר ציפיות לפועלים. עליהם להבין את מדיניות הניהול ואת הנהלים, ועליהם להיות רגישים לגישות העובדים. עליהם להיות מסוגלים להתמודד עם סכסוכים ולהימנע מהתקלות על ־ ידי הבנת המניעים והאישיות של העובדים.

בנוסף למיזמי בנייה מובילים, הממונה על הבנייה אחראי להבטיח את ביטחונם של כל המעורבים. יש לשמור על אתרי בנייה נקיים ומסודרים. האתר חייב להיות נעים ויזואלית ושקט. על המפקח לעקוב אחר התקדמות הפרויקט ולהבטיח שקבלנים וחומרים יגיעו בשלום. אם לא, המפקח לא יכול להשלים את הפרויקט. תפקיד זה דורש ידע של בניית קודים, תקנות, וההשלכות החוקיות והאתיות של כישלון.

תפקידיו העיקריים של הממונה על הבנייה הם לפקח על תהליכי הבנייה, להבטיח שדבקו בתקנות הבטיחות ולפתור כל סוגיה שעלולה להתעורר במהלך הפרויקט. הוא או היא חייבים גם לפקח על פועלי הבניין, לפקח על עומס העבודה שלהם ולשמור על מפות ”בנויות” מדויקות מכל התחומים. הוא או היא גם יבטיחו שהשעות הנוספות היומיות והעבודות הנדרשות יושלמו.

מפקח בנייה צריך להיות מסוגל לקרוא שרטוטים ולפקח על העבודה של הצוותים שלהם. הם צריכים גם להיות מסוגלים להאציל סמכויות ביעילות, ויש להם כישורי מנהיגות מעולים. ההשגחה דורשת רמה גבוהה של התלהבות, מסירות ועבודת צוות. מפקחי בנייה חייבים להיות מסוגלים להניע את פועליהם לעבוד בבטחה ובקשיחות. חפשו חברה עם חבילות הטבות תחרותיות, כמו ביטוח בריאות, חופשות בתשלום ותוכניות בעלות על מניות לעובדים,

מפקחי בנייה מתכננים ומפקחים על העבודה, שומרים רישומים של חומרים, עלויות והתקדמות בפרויקט. הם מדווחים למפקח ומתקשרים עם עובדים בנוגע לכללי החברה. הם נפגשים עם נציגי האיגוד כדי לפתור תלונות של עובדים. חשוב לדעת על חוזי איגוד בענף הבנייה. עם זאת, משכורתו של מפקח בנייה לעולם לא צריכה להיות הדאגה הבלעדית של בעל אתר בנייה או בעלים.

ניסיון בעבודה

מפקח בנייה מנהל פרויקט בנייה על ידי תכנון, ארגון ויישום מטרות הפרויקט. המפקח מפקח על כל תהליך הבנייה, מלוח זמנים לתקצוב. מנהל הבנייה אחראי ישירות להשלמתו המוצלחת של הפרויקט. מפקח בנייה צריך לדבוק בבטיחות קפדנית וקודי בנייה תוך מעקב אחר מטרות הפרויקט. עליהם גם להיות מסוגלים לתקשר ביעילות עם ההנהלה כדי ליידע אותם על התקדמות הפרויקט.

מעסיקים רבים מעדיפים מפקחים בעלי ידע מעשי בכלי בנייה ויודעים להשתמש בהם כראוי. הקצאת עבודה לא נכונה עלולה להוביל לפציעה ועיכובים בייצור. מסורי כוח, הרמת כוח אדם וציוד ריתוך הם כל הציוד הנפוץ בשימוש באתרי בנייה. כלי יד ותרגילים נפוצים באתרי בנייה. המפקחים אולי יצטרכו גם להיות מסוגלים להשתמש במחשבים ובאינטרנט. הם חייבים להיות מסוגלים לתקשר עם אחרים ולהשתמש בגיליון אלקטרוני ובתוכנות דוא "ל.

ענף הבנייה הוא תחרותי ויש לעצב בקפידה את עבודת הבנייה כדי להתבלט. קורות החיים שלך צריכים לכלול מילות מפתח שיעזרו לך לדרג גבוה יותר בתוצאות מנוע חיפוש. עדיף לא לכלול את פרטי השכר בתיאור. סביר יותר שהתיאור יתעלם אם לא ברור. קורות חיים לממונה על הבנייה חייבים לכלול כל ניסיון והישגים רלוונטיים. שימוש במילות מפתח כדי למקם את עצמך בשוק עבודה תחרותי הוא רעיון טוב כדי להגדיל את הסיכויים שלך להשיג עבודה.

מפקח בנייה אחראי לבריאותו ולבטיחותו של אתר בנייה. הוא חייב להיות מומחה במקצוע מסוים ולדעת איך לכוון כראוי את העבודה של העובדים. תפקידיו של הממונה על הבנייה הם להבטיח שהעובדים יעמדו בתקני הבטיחות ויצייתו לחוק. בנוסף לכך, על הממונה על הבנייה להיות בכושר גופני משום שהתפקיד דורש דחיפה ומשיכה בלתי פוסקים. תיאור תפקידו של מפקח בנייה חייב לכלול חבילת הטבות מקיפה. חשוב להזכיר יתרונות ולוחות זמנים לעבודה.

לממונה על הבנייה יכולים להיות מספר תוארי עבודה, כגון מפקח אתרים, מפקח בנייה או מפקח פרויקטים, וכן מפקח שטח. לא משנה מה הכותרת, החובות דומות. המפקחים אחראים לפקח על אתרי בנייה, לפקח על קבלני משנה, בטח יש לך כישורי מנהיגות יוצאי דופן וכישורים לפתרון בעיות כדי להיות מפקח.

פיצוי

יש לעצב בקפידה את התפקיד של מפקח בנייה כדי להבטיח את הבחירה המועמדת הטובה ביותר. התיאור צריך לא רק לתת סקירה של חובותיו של הממונה על הבנייה, אלא גם לכלול מילות מפתח שיסייעו בחיפוש אופטימיזציה של מנוע. הפיצוי של הממונה על הבנייה ישתנה על-ידי החברה והאזור, ולכן חיוני לרשום את כל הדרישות לתפקיד. טווח הפיצוי עבור משרה זו עשוי להיות נמוך במקצת מזה של מנהל שווה ערך.

מפקחי בנייה מקבלים פיצוי על סמך הניסיון שלהם ורמת המומחיות שלהם. מפקחי בנייה מפקחים על קבוצה גדולה של פועלים ואחראים לוודא שהם יצרניים. בין אם הם מנהלים צוות קטן או גדול, אנשי מקצוע אלה חייבים להיות מסוגלים לתקשר עם אנשים רבים ושונים במקום העבודה. בסופו של דבר, על מפקחי הבנייה לוודא שהעבודה תושלם בבטחה, בזמן ובתוך תקציב.

בהתבסס על ניסיונם, ה-BLS מספק נתונים סטטיסטיים לגבי שכר המפקחים על הבנייה. הם גם מציינים גורמים המשפיעים על הפיצוי, כגון רמת הידע, מורכבות הפרויקט, אנשי הקשר והסביבה. רבות מחברות הבנייה הגדולות באמריקה משלמות למפקחי הבנייה שלהן את המשכורות הגבוהות ביותר. למרות שמשכורתו של מפקח בנייה משתנה מאוד, היא נשארת בדרך כלל בטווח של 58,000 $ עד 130,000 $. עבודה זו זמינה בניו ־ יורק, בקליפורניה, בטקסס ובמדינות אחרות.

חובות לא פקידותיות כוללות סקירת תוכניות, הקצאת עבודה, הדרכת אנשי מלאכה, וסיוע בהכנת בקשות רכישה. חובות אחרות כוללות קבלת החלטות לגבי שיטות בנייה וטכניקות, קביעת כמה עובדים דרושים לפרויקט מסוים, ותיאום העסקת העובדים המתאימים. משימות אחרות כוללות מעקב אחר המגמות האחרונות בבנייה וביצוע חישובים. בנוסף לכך, הם אחראים גם להכנת יומנים יומיים, כרטיסי-זמן, דוחות התקדמות, התכתבויות ודיווחי התקדמות יומיומיים.

טווח השכר של מפקח בנייה משתנה בהתבסס על מיקום, ניסיון וגודל העבודה. המשכורת היא בין 70,000 ל-75,000 דולר לשנה, והיא גבוהה יותר במקומות מסוימים מאשר במקומות אחרים. חשוב לציין שמשכורות שונות בהתאם למיקום העבודה, לסוג המעסיק ולמספר אנשי צוות הבנייה. בעוד שהמשכורת של מפקח בנייה נמוכה יחסית בהשוואה למשרות אחרות, ההטבות משמעותיות.