איך להיות סוחר באמזון?

תוכן עניינים

כדי להבטיח שהמוצר שלך יצליח באמזון (לא מיועד למשחק מילים), הנה תשעה מהדברים החשובים ביותר שאתה צריך לדעת כדי להתחיל בתור קמעונאית באמזון.

אם היית מעוניין להשתמש בשוק של אמזון

כדי להרחיב את העסק הקטן שלך או להקים עסק מסחר אלקטרוני משלך, קרא את המדריך המקיף הזה כדי ללמוד כיצד למכור ב- B2B של אמזון, ובאילו דרישות אתה צריך לעמוד כדי למכור בהצלחה ב- Amazon b2b כדי לעלות לך מה שציפית להשתמש בו. במדריך שלב אחר שלב זה, אנו גם מסבירים כיצד להירשם כעוסק באמזון ולשדרג את חשבון המוכר המרכזי הקיים לחשבון המוכר המרכזי של אמזון B 2B. לאחר שהחשבון שלך פעיל, השלב הראשון ללמוד כיצד למכור דרך אמזון הוא להשלים את פרופיל המוכר הציבורי שלך.

קורס מכירות באמזון שכדאי לכם להכיר >>

אם אתה מצפה למכור לפחות 40 פריטים בחודש

תצטרך להירשם לחשבון עם מוכר מקצועי. לאחר הגשת המידע לעיל לאמזון והשלמת חידון השותפים החובה של אמזון, תוכלו להתחיל למכור באמזון הודו. אתה יכול למכור דרך אמזון אם אתה רשום לחשבון ספק של אמזון, אך תחילה עליך להירשם – כספק מקצועי לחשבונך ועדיין לא תהיה רשאי להיות ספק באמזון. לאחר שקיבלתם את האישור, לאחר שתספקו לאמזון את כל המידע להלן ובעקבות כל הצעדים הנדרשים, עליכם להתחיל למכור באתר Amazon.com.

כאן אתה אומר לאמזון שאתה רוצה להקים חנות FBA של אמזון ולתת להם לעשות עבורך את המלאי ושירות הלקוחות

לאחר שהגדרת את חשבון המכירות של אמזון ויצרת מודעה עבור המוצר שלך, תוכל להפעיל את הכדור על ידי העמדתו למכירה בשוק באמזון. לאחר שהגדרת חשבון מוכר ויצרת תעריף משלוח חדש של אמזון במנהל Shopify, תוכל למכור דרך אמזון. כדי להפעיל את מילוי אמזון, אתה חייב ליצור את חשבון המוכר שלך.

מכירה דרך אמזון עשויה להישמע כמו פיתרון למכירות המקוונות שלך

אך אל תאבד את התמונה הגדולה יותר. כחברה אמזון רוצה להרוויח כסף באמצעות הצעת שירותי צד ג '. אמזון אמנם נהנית לברוח מהעמלה החודשית של 39.99 דולר, אך היא מסוגלת לברוח עם זה ולהרוויח הרבה יותר כסף באמצעות דמי הפניה ברגע שתתחיל למכור את המוצרים שלך. אם אתה מחליט ששימוש בהגשמת אמזון לניהול חשבון הספק שלך באמזון הוא הבחירה הטובה ביותר עבור העסק שלך, בצע את הצעדים הבאים כדי להתחיל. בצע את השלבים הבאים כדי לקשר את חנות Shopify שלך לחשבון אמזון שלך.

כדי להפוך למוכר באמזון, בקר בדף רישום המוכר של אמזון – בדף ולחץ על "הרשמה" והתחל בתהליך רישום המוכר. כדי לרשום את חשבון הספק של אמזון, בקר במרכז הספקים של אמזון, לחץ על כפתור "התחל מכירה" ואז לחץ על "הרשמה" בתחתית הדף. לאחר שתברר מה ברצונך למכור באמזון, עליך לעבור את תהליך רישום המוכר של אמזון, שהוא באמת די פשוט. במאמר זה נראה לך כיצד להגדיר את חשבונך ב- Seller Central ואת כל הדברים שעליך לעשות בכדי לרשום את המוצר הראשון שלך באמזון. ככל שתדעו כמה קל לעבור על רישום הספקים של אמזון ולהקים את העסק באמזון, כך לא תאבד יותר זמן.

אם אתה במקרה מוכר שרוצה להגדיל את התנועה לחנות באמזון שלך

האפשרות הטובה ביותר שלך היא להפוך לסוחר באמזון. זה קל ממה שאתה חושב, וקל לדמיין: אתה אפילו לא צריך חשבון פרו-מוכר באמזון כדי להפוך לקמעונאי עשיר בתכונות. אם אתה רוצה להיות מעורב בפעולה ולא רוצה לקחת את הטרחה ביצירת חנות מקוונת משלך, תוכל להפוך למוכר באמזון. להלן תלמד את כל הצעדים הדרושים בכדי לבצע את המכירות הראשונות שלך ולהתחיל את העסק שלך. אתה יכול גם למכור דרך אמזון במגוון דרכים אחרות, כגון חנויות מקוונות, אתרי מסחר אלקטרוני או אפילו באופן אישי.

לכל אחד יש חוויה ייחודית במכירה באמזון

אז הצעד הראשון הוא לשקול איזה סוג עסק אתה רוצה לפתוח. אמזון לא נותנת לך נוסחה מדויקת כיצד תוכל להפוך לקמעונאי, אך היסודות הם פשוט הנמכרים ביותר עבורך. אם אתה מוכר באמזון ורוצה להפוך למוכר באמזון, תלמד מה פירוש אמזון B2B ככה זה בדיוק עובד עבור מוכרים ואיך אתה יכול להצליח בתור אמזון B 2B (אמזון לעסקים). לאחר קריאת מאמר זה, תדעו שזה מדריך שלב אחר שלב כיצד להתחיל ולעבוד עם קונים, כמו גם כיצד עובד חשבון עסקי עם אמזון כמוכרת.