איך להפוך למנעולן – מה שאתה צריך לדעת

תוכן עניינים

יש כמה דברים שכדאי לדעת, בין אם אתה מנעולן ובין אם אתה שוקל להיות כזה. ראשית, אתה צריך לקבל את ההכשרה הנכונה כדי להיות מקצוען. כדאי להתמחות גם במקצוע מסוים.

תהיה מנעולן

הפוך למנעולן ותיהנה מקריירה שבה תפתור בעיות ותעזור לאנשים. מקצוע זה מאפשר לך לעבוד עם הידיים ולהרוויח שכר גבוה.

אתה יכול להפוך למנעולן על ידי לימודים בבית ספר מקצועי, הרשמה לתוכנית הכשרה פורמלית או על ידי השלמת התלמדות. תכניות אלו יכולות להיות רשמיות ומעשיות ואורכן משתנות. תוכניות מסוימות יימשכו רק מספר שבועות בעוד שאחרות עשויות להימשך מספר חודשים. ללא קשר לאורך התוכנית שלך, תצטרך לעבור בדיקת רקע לפני שתנסה לקבל הסמכה.

מעסיקים רבים יבצעו בדיקות רקע לעובדים. הם רוצים להיות בטוחים שהם יעבדו עם מנעולן מוסמך ואמין.

כמו כן, עליך לבדוק את דרישות הרישוי במדינתך. לרוב מדובר במעבר בחינה ושליחת טביעות אצבע למדינה. זה יכול לקחת שישה עד שמונה שבועות להפוך למנעולן מורשה במדינות מסוימות. המחלקה לענייני צרכנות אחראית על הסמכת מנעולנות בחלק מהמדינות.

מנעולנים מיומנים לרוב בתחומי אבטחה שונים. חלקם לומדים כיצד לטפל במערכות אזעקה, בעוד שאחרים לומדים על מעקב מצלמות. תעשיית האבטחה מתפתחת כל הזמן. חשוב להישאר מעודכן בחידושים האחרונים בתחום האבטחה.

אתה יכול גם להפוך למנעולן על ידי פתיחת עסק משלך. זה יאפשר לך יותר שליטה על לוח הזמנים של העבודה שלך. אתה יכול לבחור לתת שירות ללקוחות שאתה מכיר, או למצוא לקוחות חדשים. תצטרך ללמוד איך אתה יכול לבנות את בסיס הלקוחות שלך.

ישנם מקומות רבים למצוא עבודות מנעולן ב-Indeed ובמכללה הקהילתית המקומית שלך. חלק מהמנעולנים הם קבלנים עצמאיים, בעוד שאחרים עובדים עבור מתקנים גדולים יותר הדורשים עובדים במשרה מלאה.

בין אם אתה חדש או מנעולן מנוסה, חשוב שיהיה לך קורות חיים מוצקים. ודא שאתה מתקן שגיאות או שגיאות כתיב לפני שאתה מגיש בקשה לעבודה. כדי לעזור לך להתכונן, תוכל לתרגל מענה על שאלות סטנדרטיות ומיוחדות במהלך ראיונות.

כמו בכל קריירה, תצטרך לעבור את מבחן המדינה ולבצע בדיקת רקע. בהתאם למקום מגוריכם, השלבים הללו עשויים להסתיים תוך מספר ימים בלבד.

התמחות בהיבט אחד של המיומנות
ישנם יתרונות רבים לקריירה כמנעולן, לא משנה אם אתה רק מתחיל או עוסק בעסק כבר שנים. הוא מציע שכר תחרותי וסביבת עבודה מגוונת. החלק הטוב ביותר הוא שלעתים קרובות זוהי דרך מהנה ומרגשת להרוויח כסף. לפי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של ארצות הברית, יהיו 3,300 משרות זמינות עד 2020.

תצטרך לעמוד בדרישות מסוימות של המדינה אם אתה רוצה להיכנס לענף המנעולנות. חשוב להבין את יסודות התחום ולמה ניתן לצפות. תזדקק להכשרה מסוימת אם תרצה להיכנס למקצוע. זה יכול להיות בכיתה או דרך תוכנית מקצועית.

המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא לחקור את ההסמכות השונות המוצעות על ידי ארגונים מקצועיים. המנעולן האלקטרוני המוסמך (CEL) דורש מינימום 70 אחוז כדי להיות זכאי. קורסים אלו ילמדו אותך הכל, החל מאיך להתקין מערכות אבטחה ועד איך להפעיל מנעולי בקרת כניסה אלקטרוניים.

מנעולן טוב בדרך כלל יוכל לספק מגוון רחב של שירותים, לרבות התקנת מנעולים חדשים ופריצה וכניסה. תצטרך גם להיות מסוגל להפעיל את הכלים והמכונות הדרושים לעבודה. כמה מנעולנים נוסעים וצריכים להיות מסוגלים להגיע ללקוחות במקומות רבים. בנוסף, תצטרך להיות מסוגל להתמודד עם מגוון תנאים ולהיות מוכן להתמודד עם לקוחות לחוצים.

אתה יכול לשקול עבודה שנייה כמומחה אבטחה אם אינך בטוח איזה סוג של התמחות אתה רוצה. אמנם תצטרך להיות יותר מעשי, אבל העבודה הזו מציעה את ההזדמנות לעבוד עם מגוון רחב יותר של אנשים וללמוד על מגוון רחב יותר של טכנולוגיות. תחום זה מציע את הטוב משני העולמות. יש הרבה אוניברסיטאות שמציעות הכשרה בזה.

קבל הדרכה

כל מי שמתעניין בענף האבטחה יכול ליהנות מהכשרת מנעולן. זו יכולה להיות קריירה יציבה ומשתלמת היטב המאפשרת גמישות שתתאים לחייו של אדם. לפני שתתחיל, אתה צריך לעשות קצת מחקר.

ישנן דרכים רבות להפוך למנעולן בארצות הברית. מדינות מסוימות דורשות רק בחינת מיומנות בעוד שמדינות אחרות דורשות שנים של הכשרה. למידע נוסף, עליך לפנות לוועדת הרישוי באזורך.

כמו כן, ניתן להירשם לקורסים במכללות קהילתיות ובבתי ספר מקצועיים. ברוב המקרים, אלה יכללו הכשרה מעשית כמו גם הערכה והסמכה. תוכניות מקוונות הן גם available המספקים את כל המידע שאתה צריך כדי להפוך למנעולן.

לאחר שתסיים קורס מנעולן, תוכל להצטרף לארגון מקצועי כדי לזכות בנקודות השתלמות. ארגונים מקצועיים עשויים להציע ביטוח והצמדה. אתה יכול גם לגשת למבחנים מבוססי מחשב כדי להראות את כישוריך.

ייתכן שתידרש לבצע בדיקת רקע פלילי. ייתכן שתצטרך גם לשלוח את טביעות האצבע שלך למדינה.

שיחה עם אנשים בתעשייה יכולה לעזור לך ללמוד יותר על המקצוע. ישנם מספר איגודי סחר בארה"ב. רבות מהאגודות הללו יספקו מידע על רישוי מקצועי והתלמדויות.

לאחר הסמכה, תוכל להגיש מועמדות למשרות בתחום. תצטרכו להיות ממוקדי שירות לקוחות ולהיות מסוגלים לתת שירות מעולה ללקוחות שלכם. עליך להיות מסוגל לתקשר היטב עם אחרים ולהיות בעל הכלים הנכונים לבצע את עבודתך.

כדאי גם למצוא ספק הדרכה מכובד. חפש תוכנית שאינה מנסה למכור לך כלי ספציפי. כדי להבטיח שספק ההדרכה רלוונטי לתחום העניין שלך, עליך לאמת את הרקע שלו.

בקר ב-Associated Locksmiths of America (ALOA) כדי ללמוד עוד על מנעולנים. הם מנהלים בחינות הסמכה ומציעים ייעודים רבים. אתה יכול גם ללמוד עוד על התעשייה דרך SASSETA, או רשות ההדרכה והחינוך של מגזר הבטיחות והביטחון.