איך לנקות את השטיח בבית

תוכן עניינים

בפוסט זה היום אנו דנים כיצד לנקות את השטיח בבית אם אין לך גישה לניקוי שטיחים. לפני שנעמיק בשלבים כיצד לנקות את השטיח, יידע אותנו אילו חומרי ניקוי שטיחים מתאימים לך ביותר.

ישנם מספר פרויקטים של עשה זאת בעצמך המאפשרים לך לנקות את השטיח בבית ללא צורך בשואב שטיחים או אפילו בשואב אבק

ניקוי השטיחים וריפוד הכתמים יכול להיות קל כמו שימוש במרכיבים מסוימים וניקוי טבעי. ישנן שיטות רבות ושונות לשימוש בניקוי שטיחים בפרויקט DIY.

לניקוי עמוק

השתמש במכונת ניקוי שטיחים לפי המלצת יצרן השטיחים, או שכר צוות ניקוי שטיחים מקצועי שיעזור לך. כאשר הגיע הזמן לאדות את השטיח בצורה מקצועית – נקו, דנו עם חברת ניקוי שטיחים על ההחלטות שלכם ונסו כמה טיפים פשוטים בכדי להתמודד עם הבלגן במהירות האפשרית. אם אתה מוצא שאתה זקוק לניקוי שטיחים מקצועי, התקשר למומחים ב- ServiceMaster Clean בטלפון 1-888-745-4357 לקבלת ייעוץ בחינם. הם עוזרים לך למצוא את הפיתרון הטוב ביותר לשטיח שלך ולנקות את השטיח באופן מקצועי. כדי לגרום לאיש מקצוע לנקות את השטיחים והרצפות עבורכם, פנו לחנות הבית Carpet One Floor כדי לברר כיצד לשמור על ניקיון הרצפות והשטיחים.

אם אינך מעוניין לרדת בדרך של DIY או ניקוי שטיחים תוצרת בית, אנו גם יכולים לעזור לך.

כדי לעזור לך בתכנון הצעדים הבאים שלך, ריכזנו מדריך מהיר לניקוי השטיח שלך, הכולל טיפים וטריקים כיצד לנקות את השטיח בעצמך ולמה שאתה יכול לצפות מאיש מקצוע. אנו מקווים שאתה אוהב את הטיפים שלנו לניקוי שטיחים ורצפות ונשמח שתשתף את המידע על ניקוי שטיחים לידיים עם כל מי שאתה מכיר בפינטרסט ובפייסבוק. אם יש לך טיפים אחרים לניקוי השטיח ביד או במכונה, אנא ספר לנו בתגובות למטה על הניצחונות שלך והטעויות בניקוי שטיחים.

יש למרוח תחילה תרכובת סופגת יבשה על השטיח אותו אתם מנקים

ואז לשאוב אותו עם חומר ניקוי שטיחים. אם הכתם עדיין שם, בצע את אותו ההליך כמו עם פתרונות הניקוי המפורטים כאן – חומרי ניקוי שטיחים נרכשים או שטיחי DIY אחרים. כשמדובר בתמיסת הניקוי בפועל, תוכלו להשתמש בשמפו שטיח כזה מבית ביסל או, אם תרצו, למרוח מטלית חדשה כדי להסיר את עודף תמיסת הניקוי מהשטיח או הריפוד.

לחלופין, ניתן לנקות את השטיח בבית עם שואב אבק עם תערובת של חומץ וסודה לשתייה. אם הוא מרענן ואתם רוצים לנקות את השטיח ביד, נסו במקום זאת את שיטת החומץ והסודה לשתייה.

השיטות הבאות אידיאליות להסרת כתמים

לניקוי ריח וניקוי השטיח שלך, וכאשר משתמשים בשואב שטיחים מוסמך, הן מחוללות פלאים לשטיח מלוכלך. אם ניקוי שטיחים הוא עבודה רבה עבורכם, דאגו לעקוב אחר הטיפים הבאים בכדי לשמור על השטיח שאותו ניקיתם בביתכם החדש. אם אתה ממלא אחר הטיפים הבאים לניקוי שטיחים מקיר לקיר, אתה יכול להאריך את הניקיון שלך ולהימנע משטיחים פגומים, בין אם אתה שוכר או קונה אותם.

ההחלטה לנקות את השטיח בשיטות טבעיות תעזור להריח אותו נקי ורענן ללא רבב ותאריך בהצלחה את חיי השטיח

בנוסף להיותך דרך מצוינת לתחזק ולתחזק את השטיחים שלך במשך שנים רבות, אתה יכול להיות אחראי גם על מניעת כתמי שטיח על ידי ניקוי וניקוי.

במקום לנקות קיטור

תוכלו להשתמש בניקוי שטיחים כימיים עם מיליוני בועות מיקרוסקופיות המנקות את השטיח על ידי התפוצצות ותקיפת לכלוך. רוב האנשים חושבים על ניקוי שטיחים באופן שונה ממים, אך אנו יכולים להכין לעצמנו חומרי ניקוי ירוקים עמוקים. במקום שצוות מקצועי שיטפל עבורכם בניקוי היבש, יש לנו מערכת שאיבה המנקה את השטיח שלכם.

אתה זקוק לכמה מרכיבים להכנת חומרי ניקוי שטיחים בעצמך שבהם תוכל להשתמש בבית

כדי לנקות את השטיח שלך, ולא את אלו שאתה עשוי להשכיר בחנות. אם יש לכם מנקה שטיחים זול, כפי שמוצג לעיל, או אם אתם רוצים להכין שמפו שטיחים תוצרת בית, תוכלו לעשות זאת.

אחת הסיבות שלא להשתמש במים בכדי לנקות בלגן

היא הזמן שלוקח לשטיח להתייבש. אם יש לכם שטיח שעבר ניקוי ואינכם רוצים להיכנס לחנות עבור שואב אדים, תוכלו לנקות את השטיח בבית. השטיח נשאר נקי אם לא נותרו שאריות סבון, כך שאם אינך יכול לנקות אותו באדים ואז לייבש אותו, הוא יהיה נקי ומריח טרי. ניקוי השטיחים בביתכם יייבש אותם הרבה יותר מהר מאשר בחנות.

טיפים נוספים תוכלו למצוא באתר אמנות העבודה והניקיון