איפה מומלץ לקנות רמקולים

תוכן עניינים

ברוך הבא למדריך שלנו לרמקולים הטובים ביותר שאתה יכול לקנות בשנת 2021: 10 הרמקולים הניידים המובילים. בין אם אתם מחפשים את זוג הרמקולים הראשון שלכם לבניית מערכת מוסיקה, שדרוג זוג ישן או רמקול זול או גיוס הכסף לזוג פרימיום, נעזור לכם למצוא את האדמה בתיבת הרמקולים הניידים. כדי לעזור לך להירגע – לחזור ולקבל שטח של הארץ על הרמקולים הניידים, ריכזתי עבורך מדריך לרכישת אוזניות ניידות טובות, רמקולים ואביזרי שמע אחרים עכשיו, כמו גם רשימה של כמה מהבחירות המובילות שלנו לדור הבא של האוזניות.

הרמקולים היקרים יותר בכל קטגוריה נוטים להיות על העליונה

חכמים, אבל זה לא אומר שהאפשרויות הזולות יותר נשמעות גרועות יותר. האמירה ההפוכה חלה גם: לא כל יצרני הרמקולים הם בהכרח יצרני סאב וופר גדולים. עיין במדריך שלנו לרמקולים האוזניים הניידים הטובים ביותר עבור סאב וופרים התואמים את הרמקולים שאתה שוקל.

ה- LS50 Wireless מציע סאונד וקישוריות מפורטים

אך אל תפחד להביט מעט מחוץ לשדה השמאלי. ישנן חברות שמע כמו JBL ואנקר המפיקות צלילי רמקולים עוצרי נשימה במחיר נמוך. רמקולי XSounds Go אולי לא ימלאו את כל החצר האחורית בצלילים, אבל הם יישמעו נהדר להאזנה בקרבת מקום במחיר משתלם במיוחד, ואיכות הצליל הגבוהה והקישוריות האלחוטית של LS40 Wireless יוצרים אולי את הרמקול הסטריאו הטוב ביותר שתוכלו לקנות כיום. .

סונוס וואן אגרוף והוא הרמקול החכם הטוב ביותר עבור הכסף שלך

שלב את זה עם היכולת לשלב מוצרים אחרים של JBL במערך רב-רמקולים, וזה אחד מרמקולי ה- Bluetooth הטובים שאתה יכול לקנות אם אתה לא צריך לשאוב את עוצמת הקול גבוהה מדי. אם אתה לא רוצה להוציא הרבה כסף, לטריביט יש את הרמקול הטוב ביותר ב- Bluetooth בעסק. באתר יש מבחר רחב של רמקולים ותמצאו כמה מבצעים טובים בדגמים המובילים, כמו גם במגוון של משתלמים.

מתאם אחד כזה

הוא Audio Pro (קישור 1), המאפשר למשתמשים להוסיף רמקול קיים להאזנה מרובת חדרים לרמקולים שלהם ולהפוך אותו למעצמת סטרימינג אלחוטית. באשר לרמקולים האישיים, תוכלו למצוא גם מגוון זוגות סטריאו המיועדים לעבוד עם מגוון מכשירי שמע כמו אוזניות, מגברים ועוד. זו אפשרות יקרה יותר מאשר רכישת סאונד-בר, אך יש לה יתרון מכריע אחד: אינך צריך לקנות רמקול או מקלט AV. אם אתה מעדיף פשטות, אתה יכול לחבר את הרמקולים לרמקול מחובר (הסוג המחובר לשקע) או לחילופין אפילו להשתמש ברמקול או פטיפון מובנה (או שניהם) כפטיפון.

אם אתה מגלה שה- Soundcore 2 שלך לא נשמע מספיק גדול, או אם אתה מחפש רמקול Bluetooth עם איכות שמע טובה יותר, ייתכן שתצטרך להשקיע קצת יותר כדי להשיג משהו טוב יותר.

באופן אידיאלי

אינך מנסה למדוד מה אתה יכול למכור, אלא לגלות איזו השפעה יש למאפייני החדר שלך על צליל הרמקול. אם אתם מחפשים רמקול 4 אוהם, עליכם לדעת כי אתם זקוקים להגברה רצינית בכדי להביא אותו לנפח בריא מבלי להתפשר על הרמקולים והמגברים. ואם הרמקולים שאתה מסתכל עליהם מדורגים ב 6 אוהם, אתה יודע שזה ידרוש יותר כוח כדי להביא אותם לעוצמה הרצויה. לאחר שבחרתם את הרמקול המתאים ביותר לצרכים שלכם, יידעו איש מקצוע כמו Soundscape והוא יכול להגיע אליכם ולהתקין אותו עבורכם אם תרצו. אם אתה רוצה מערכת סאונד שתוכל להניע את כל המסיבה או למלא חדר קטן, שמור על גודל הרמקולים שלך, אך אל תדאג לגבי אספקת החשמל. לעתים קרובות אנשים חוששים שהם עלולים לפגוע ברמקולים בכך שהם מכניעים אותם, אך נדיר מאוד שמישהו יעשה זאת כאשר המגברים שלהם חזקים מדי. מגבר חזק יותר מהרמקול תמיד טוב יותר. ככל שהרמקול גדול יותר, כך הוא מתחזק בעוד שהוא עדיין נשמע טוב, אז אם אתה רוצה לקחת כוח, עשה זאת.

זוג מדפי ספרים עשויים להתאים טוב יותר כאשר המערכת שלך נכנסת למשרד ביתי או לחדר שינה, אך עליך למקם את הרמקולים בארון. גיליתי כי מדפי הספרים והרמקולים כבר לא מנגנים בס בערך 80 הרץ, ואני חושב שהוא מפסיק לנגן בס אחרי זה.

אז עליכם לפקח על הרמקולים שלכם לחיבורים המפיקים הרבה בס ולהתרחק מדפי ספרים גדולים. סביר להניח שתקבל יותר מפץ – תמורת כסף – אם אתה נוהג עם זוג רמקולים קטנים יותר במקום מערכת רמקולים גדולה ויקרה יותר.

לעוד מוצרים מדהימים היכנסו לאתר Audio Video