הכנה למבחן פסיכוטכני אונליין

תוכן עניינים

ההכנה למבחן פסיכומטרי היא למעשה די פשוטה וישנן דרכים רבות להתאמן ולהתכונן לקראתה. מבחני פסיכוטכני אונליין הם די רשמיים ולא אישיים, עדיין יש קצת מחקר ותכלית מאחורי מבנה המבחן שצריך לעשות לצורך מבחן, אך אתה מסוגל להבטיח שאתה מנצל את הכישרון, האישיות שלך וכישורים. למרות שתצטרך לעבור מבחן פסיכומטרי לצורך חשיבה מספרית, אתה תרוויח מכך ותגדיל את הציון שלך על ידי ביצוע סדרת מבחני פסיכומטרי. אינך יכול לעשות את כל המבחנים (למשל מבחני אישיות), אך היו כמה מבחני פסיכומטריה שתרגלת ויכולים לתרגל.

רוב מבחני הפסיכומטרי נערכים באופן מקוון, אך אם אתה מעדיף להתאמן באופן לא מקוון, תוכל להוריד את החוברת שאלות ותשובות במבחני פסיכומטרי. עליכם לתרגל את השאלות באופן מקוון מספר ימים או שבועות עד שתוכלו להכיר את הפורמט.

בעמוד זה תלמדו מהי מבחנים פסיכומטריים וכיצד להתכונן לסוגים שונים של מבחנים

אנו נדווח על מה הם, מי באמת בודק אותם ומה אתה יכול לעשות כדי להבטיח לך טוב. אנו נספק לך גם רשימת הערכות שהוכנו על ידי בוגרי מפתח וארגוני גיוס שעושים כמיטב יכולתנו מדי יום.

חשוב להכיר את השאלות שאפשר לשאול במבחן אמיתי

תרגול למבחן יכולת מפחית את החרדה ומסייע לך להכיר כל מיני שאלות. מצד אחד, אתה לומד למה אתה יכול לצפות לנצל את הזמן שלך בצורה יעילה. כשמדובר במבחנים האמיתיים, עליך לשאול שאלות תחילה, גם אם אינך מבין לגמרי חלק מהיבטי המבחן.

זה נותן לך תחושה למה לצפות ומכין אותך להתמודד עם כל האתגרים שאתה עלול להיתקל בהם בעבודה החדשה שלך

חידד את הרגלי הלמידה שלך ולמד כיצד להתגבר על לחץ במבחן – השתתפות לא עוזרת לעבור מבחן הערכה. מבחן חינמי זה נותן לך את הביטחון לענות על שאלות בזמן אמת, כך שתוכל להגיע למבחן רגוע ומוכן.

התוודע למתכונת מבחני הפסיכומטרי וודא שאתה יודע בדיוק איזה סוג מבחן אתה בוחר. הקפד לשאול את שאלות המבחן הנכונות ולעשות כמה שיותר מבחני שטח.

בדיקות שדה בזמן הן דרך נהדרת לשכפל סביבת בדיקה ולהכין את המוח שלך לעבודה במצב לחץ. קבלו מבחני פסיכומטרי אמיתיים והכינו את עצמכם להיות מוכנים למבחן ולהשתפר במהירות.

עם זאת

לא כל מבחני הפסיכומטרי נועדו להתבצע בו זמנית או אפילו בתוך פרק זמן מסוים. מבחני אישיות צריכים להיות מסוגלים להתנהל בקצב שלך ולהיות מודעים לכך שלרוב מבחני הכושר יש מגבלת זמן. אתה שם כדי לבדוק כמה שאלות אתה יכול לפתור בפרק זמן נתון – ומכיוון שמבחני פסיכומטרי יכולים להימשך עד שעה, ודא שהיית בלאו לפני שתתחיל.

כמו בכל מבחן אחר

פעילות גופנית מרוכזת למבחן הפסיכומטרי הראשוני תשפר ככל הנראה את התוצאות שלך, אך הכנה טובה היא תהליך הדרגתי לאורך שנים רבות. כמו בכל המבחנים האחרים, ההתמקדות בתרגול לפני המבחן עשויה לשפר את הביצועים – אם כי הכנה טובה היא הדרגתית ועובדת חודשים רבים ואף שנים לפני המבחן.

גם זמן הכנה קצר

כולל היכרות עם סוגי השאלות במבחן, הנושאים שהוא מכיל וביצוע מבחן מעשי, ככל הנראה ישפרו את הציון שלכם בצורה משמעותית. אם אתה מוזמן לעבור מבחני יכולת כלשהם, תוכל לקבל הוראות ותאריכים קצרים להכנה ולתת משוב פרטני על תוצאות המבחנים המקוונים שהוצעו לעיל. אם מסיבה כלשהי אינך יכול למצוא חבילת הכנה בתשלום, אנא צרו קשר עם צוות הפסיכומטריסטים המנוסים שלנו. באתר שלנו תוכלו למצוא רשימה של מבחני פסיכומטריה בחינם שאינם מותאמים לכם. בדוק את מבחני הפסיכומטריה המקוונים שלנו בחינם, מבחנים בחינם לגברים ונשים ומבחנים בחינם לאנשים עם מוגבלויות.

כדי לקבוע את נקודת ההתחלה שלך, היום שבו אתה מתחיל את לימודי המכינה שלך הוא היום שבו מתקיים המבחן הכי פחות מוכן. JobTestPrep יכול לעזור לך להתכונן למבחן על ידי מתן כללים לוגיים נפוצים המאפשרים לך לענות על כל מיני שאלות הבדיקה על מגש הכסף.

תכננו את הטיול שלכם לאתר הבדיקה והגיעו בזמן, לבושים כראוי ועם הרבה מנוחה ושינה. התייחסו למבחן הכושר שלכם כמו לראיון וצרו סביבה מרגיעה כך שתהיו מנוחים ונינוחים לקראת הבחינה.