חנות ספרים

תוכן עניינים

מצאת את חנות הספרים הטובה ביותר אם אתה מחפש אחד. חנות הספרים של סטרנד ממש ליד כיכר יוניון. היא מכילה יותר מ-2.5 מיליון ספרים, עם הנחות עצומות במחירי הכיסוי שלהם. החנות בעלת ארבע קומות והיא קיימת מאז 1927. המשפחה שפתחה את החנות עדיין מנהלת אותה היום.

ספרים מרובעים

אם אתם מחפשים חנות ספרים כללית עצמאית, חפשו לא רחוק יותר מ ”סקוור בוקס” באוקספורד, מיסיסיפי. חנות הספרים היא חנות כללית עצמאית הממוקמת בשלושה בניינים היסטוריים בכיכר העיר. שם החנות הוא Yoknapatawpha, שהיא קהילה בדיונית שנוצרה על ידי ויליאם פוקנר.

”Square Books” ידוע בשל המלאי החזק שלו של ספרי מציאה והתמקדות בספרות דרומית וספרותית. חנות הספרים מארחת מעל 150 אירועי סופרים מדי שנה ומנחה תוכנית רדיו פופולרית, Thaker Mountain. היא גם אחת מנותנות החסות המייסדות של ועידת אוקספורד לספר.

חנות הספרים של אוקספורד סקוור נפתחה בשנת 1979. מאז היווסדה שימשה חנות הספרים כמקום מקלט לסופרים שואפים. חנות הספרים אירחה יותר מ-2000 כותבים והיא עדיין הולכת וגדלה. זה היה מקום טיפוח לכותבים כמו טוני מוריסון ואליס ווקר. הוא אירח את לארי בראון, ג 'יימס דיקי וויילה מוריס וג' ון גרישם.

חנות הספרים מוכרת כרטיסי ברכה וספרים. ריח הספרים שלו גורם לאנשים לרצות לעיין, לקרוא ולדבר עם אוהבי ספרים אחרים. חנות הספרים היא מקום שבו תוכלו לפגוש סופרים, לדבר על ספרים ולשתות קפה. ספר מרובע הוא המקום המושלם לפגוש אוהבי ספרים.

ליד מיסטיק דיינר, בנק סקוור ספרים נמצא בבעלות אנני פילבריק. סבלנות בניסטר מנהל את הצד העסקי. היא מתמחה בספרות מבוגרים. החנות שינתה לאחרונה את החלקים העיקריים שלה. יש לו עכשיו 6,000 מטרים רבועים של שטח וחלל אירועים. יש לו גם משרדים מעל חנות הספרים.

הכנסו לאתר דברי שיר, חנות ספרים מומלצת