לימודי חשמלאי – איך מתחילים?

תוכן עניינים

נהגנו לדבר על איך להפוך לחשמלאי חניך, להיבחן בבחינות חשמל בקליפורניה, להפוך לחשמלאי בקליפורניה ולהפוך לחשמלאי מסעות. במאמר זה אדבר כיצד הפכתי לרופא מרדים בכדי שתוכל לנקוט בצעדים להמשיך את קריירת חלומותיך. איך להפוך לחשמלאי איך אני הופך לחשמלאי בניו ג'רזי? איך עשיתי את זה בקונטיקט, או איך עשית את זה בצפון קרוליינה, או איך זה קרה בפלורידה, טקסס, ניו יורק, אוהיו, פנסילבניה, וירג'יניה, פלורידה או טקסס?

לסיכום מה שלמדתי עד כה

עכשיו אתה יודע על מה מתמחה חניכה בחשמל, מה אתה צריך להשלים אותה, איפה למצוא וכיצד להגיש מועמדות. כדי להעפיל כחשמלאי בכיתה א ', אתה חייב לעמוד בדרישות להכשרה בת ארבע שנים. לאחר סיום החניכה, על החניך להשלים בקשה ולעבור את בחינת החשמלאי החניך כדי להפוך לחשמלאי בן-זוג. אתה יכול להירשם כחשמלאי חניך או חניך בכל מדינה כנדרש.

אם ברצונך להשתמש בכישוריך כחשמלאי לבניית עסק, תוכל להקים חברת חשמל משלך. אם אתה בן זוג ורוצה להיות חשמלאי או יזם עצמאי, עבוד עם הרגולטור המקומי שלך בתחום הסחר בחשמל.

אם אתה סטודנט הגון באלגברה

אתה יכול לפנות לחברות חשמל שונות ולציין שאתה רוצה להתחיל חניכה. מי שמעוניין בתוכנית המלמדת מיומנויות ספציפיות בתעשייה שהם צריכים ללמוד – יתחיל קריירה כחשמלאי. לאחר שתסיים תוכנית מסחר שאושרה על ידי המדינה, תזדקק גם לרישיון ללימודים במסגרת חוק החשמל הלאומי, מבחן שניתן לעבור לפני שתקבל רישיון. אם אתה שוקל את הזדמנויות הקריירה שלך ומחליט על מלאכת מלאכה, תוכל לברר מידע נוסף על המקצוע של חשמלאי כאן.

אנשים אולי לא מבינים עד כמה הבדיקות האלה חשובות מכיוון שאתה יכול להיות חשמלאי מורשה מבלי לעבור אותם

כדי להוכיח שהם מצליחים לעבור את המבחנים האלה, אתה צריך להיות מסוגל להתכונן אליהם על ידי השתתפות בקורסים ועבודה עם חשמלאים אמיתיים. הזדמן לי לעבור את המבחן הזה לפני שהייתי חשמלאי

אם אתה רציני בקריירה של חשמלאי ורוצה להתמחות בענף מסוים

כדאי להקדיש זמן להיות חשמלאי מוסמך. כעת, לאחר שהבנתם טוב יותר את היסודות כיצד להפוך לחשמלאי או לחשמלאי, אני מקווה שיהיה לכם יותר ביטחון להמשיך בקריירה בתחום החשמל המרתק. כל מי שמעוניין במקצוע כחשמלאי ומוכן לעשות זאת יכול לברר אודות אפשרויות הכשרה לפני שהם מתאימים ולהגיש מועמדות בהקדם האפשרי.

בקרוב תתבקש לעזור לתקן מעגלים חשמליים ולהתקין אותם

אם אינך מקבל חניכה או פשוט אינך מרגיש שזו הבחירה הנכונה, תוכל לקבל תואר חשמלאי ברמה 3 של הכשרת NVQ. במהלך ההדרכה אינך צריך לעבוד כל עוד עשית את הדרך להפוך לחשמלאי. לאחר שתקבל עבודה כחשמלאי חניך, תעבוד קשה ללמוד כמה שיותר לפני שתלמד ברמה 4 או ברמה 5. תלמד לפחות שלוש שנים בבית ספר לחשמלאי, עם משך ארבע שנים לכל היותר. .

אז עליכם ללמוד

להתאמן ולתרגל במשך שלוש שנים לפחות לפני שתוכלו להמשיך ולהשיג את מטרתכם להפוך לחשמלאי מוסמך. לפני שתתחיל במסעך להיות חשמלאי מוסמך, עליך להקדיש זמן ללמוד מה סוגים שונים של חשמלאים עושים כדי להבין טוב יותר איזה סוג של חשמלאי אתה רוצה להיות. בחר תוכנית הכשרה לחשמלאי שתלמד אותך את יסודות החשמל, קודי חשמל ובטיחות, תוך מתן אפשרות לך לנסות את מה שלמדת ביישום מעשי – בסביבה.

תוכנית זו תתן לך את כל מה שאתה צריך

כדי להתחיל את החניכה שלך כחשמלאי ותכין אותך גם לבחינת NCCT שאתה צריך לתפקיד שלך. כדי להשיג הכשרה מקצועית זו, אתה זקוק לניסיון מקצועי של שלוש שנים לפחות בתעשיית החשמל, אך אתה יכול לרכוש את ההסמכה באמצעות הכשרה. כדי להיות חשמלאי מורשה, עליך להיות בעל לפחות 3 שנים של הנדסת חשמל מוסמכת בקליפורניה, תכנון חשמל, בנייה וכישורים מקצועיים אחרים כדי להיות מוסמך כחשמלאי מוסמך בקליפורניה (CAECE) או מהנדס חשמל מוסמך (CEE). חשמלאי יכול לעשות זאת כל עוד יש לו ניסיון בתעשיית החשמל וניסיון בעבודה בתעשיית החשמל בפחות מ -1,000 דולר לשנה ובסך הכל 2,500 דולר בשנה.