למה סורגים שקופים פוליקרבונט הם בחירה טובה לביטחון

תוכן עניינים

סורגים שקופים פוליקרבונט הם אלטרנטיבה עמידה, מסוגננת ומושכת לסורגי מתכת. הם אף פעם לא מחלידים, מחלידים או צריכים לשמור עליהם. ובניגוד לסורגי מתכת, הם יכולים לעמוד בכוח עצום והם גמישים להפליא.

הם גם יכולים לשפר את מראה הרכוש שלך. במאמר זה תגלה מדוע מוטות אלה הם בחירה טובה לשמירה על רכושך. ‏

סורגים שקופים פוליקרבונט יכול לעמוד יותר התעללות מסורגי מתכת

פוליקרבונט הוא שקוף אבל לא קשוח כמו מתכת. זוהי בחירה מצוינת להגנה על חלונות אבל יש חסרון אחד. המראה שלו לא מרתיע פורצים. כמו כן, לבר פוליקרבונט אין את אותה משיכה אסתטית כמו לבר מתכת. עם זאת, זוהי בחירה מצוינת לבעלי בתים שרוצים להגן על חלונותיהם מפני קופי מזיקים.

המבנה הכימי של פוליקרבונט נותן לו את עוצמתו. הוא מורכב ממולקולות עם כמויות גבוהות של קשרים חזקים, שמעניקות לו עמידות גבוהה. הוא גמיש ביותר ויכול לספוג השפעות ולחזור לצורתו המקורית. פוליקרבונט יכול לעמוד גם בטמפרטורות גבוהות.

יתרון נוסף של סורגים שקופים פוליקרבונט הוא תחזוקתם הנמוכה. הם יכולים להחזיק מעמד שנים רבות ללא צורך בציור רגיל או סיכה. אפשר אפילו לנקות אותם עם בד לח, שלא כמו חטיפי מתכת. הם משמשים גם בתעשיות יותר מחמישה עשורים, מה שהופך אותם לבחירה פופולרית כשמדובר באבטחת פרמיה.

פוליקרבונט הוא פלסטיק קשוח שמתנגד לפגיעה ומעביר אור היטב. הוא חזק יותר ממתכת וזכוכית והוא גם עמיד יותר. בשל חוזקו הרב, משתמשים פוליקרבונט לעתים קרובות בעדשות ראיה וברכיבי רכב חיצוניים. הוא גם עמיד יותר מאקריליק והוא יחזיק מעמד טוב יותר תחת טמפרטורות קיצוניות. הפוליקרבונט המעובד בתרמית הוא שקוף ושקוף יותר מאקריליק. יש לו גם שידור אור טוב יותר מרוב סוגי הזכוכית.

פוליקרבונט יכול לשמש בשיתוף עם כימיקלים נפוצים רבים. הוא יכול לעמוד בפני חומצות, אלכוהוליסטים ושמנים של נפט. הוא יכול לעמוד גם ברמות נמוכות של אלקליים. עם זאת, רוב הממסים הארומטיים יגרמו להלבנת פני השטח וממסים הלוגנטיים ככל הנראה יגרמו להתגבשות. יש להימנע מחומצה הידרוכלורית ומתיל אתיל קטון, שכן חומרים אלה עלולים לגרום לפיצוח מתח. עבור עמידות גבוהה יותר, יש יצרנים המיישמים מעילים מיוחדים למוצרי הפוליקרבונט שלהם.

הם אינם מחלידים או מתדרדרים

אחת הבעיות העיקריות שמתכות מתמודדות איתן היא חלודה. התגובה בין חמצן באוויר וברזל באטמוספירה גורמת לחלודה אדמדמה. חלודה יכולה לגרום לחפצי מתכת להחליד ולהפוך אותם לחסרי תועלת. חלודה יכולה לגרום נזק לחפצי מתכת ולהפוך אותם ללא שמישים. עדיף להימנע מכך. הדרך הקלה ביותר למנוע חלודה היא על ידי בחירת המתכת המתאימה למוצר. נחושת היא אחת המתכות הבודדות שלא מחלידות.

הם דורשים ניקיון.

יש לנקות סורגים שקופים. דרך טובה לעשות את זה היא להשתמש במים פושרים וחומר ניקוי ביתי לא מחוספס. אתה יכול להשתמש בצלחת אור שמש לשטוף נוזל, מנקי אריחים מסוימים, או אריאל. השתמש בבד מיקרו סיבים רך. כמה ספקים של סורגים שקופים מציעים ערכות ניקוי.