לפני כניסה לבית חדש? חשוב שתקראו!

תוכן עניינים

כאשר בונים בית חדש, חשוב לדעת את כיוון הכניסה. כדי לתפוס את אור השמש בערב, הוא צריך לפנות למערב. כדי למשוך עושר, מומלץ לבנות את הבית בכיוון צפון מערב. יש שמונה פקודות שידריכו אותך לכניסה. לפני שמתחילים לבנות, חשוב לקרוא את כולם. להלן כמה מהחשובים שבהם:

o זכרו תמיד לנקות את דלת הכניסה הראשית על בסיס קבוע. אל תשכח לשמן את הצירים. אתה יכול גם למקם שטיחים במראה יפה מול דלת הכניסה הראשית. טיפ נוסף הוא למקם זרים דקורטיביים מסביב לדלת. אנשים מעדיפים שהכניסה הראשית פונה דרומה. פנים הבית צריך להיות נעים.

מה חשוב לדעת?

דלת הכניסה הראשית צריכה לפנות לדרום. אם דלת הכניסה הראשית נפתחת צפונה היא צריכה לפנות לצפון מזרח. אם דלת הכניסה נפתחת למערב, היא צריכה לפנות מזרחה. כמו כן, אם הבית פונה למערב, הכניסה הקדמית צריכה לפנות לדרום. אלא אם חזית הבית זוויתית, הכניסה הראשית צריכה לפנות לצפון. הדלת האחורית יכולה להגביר את הכוח החיובי כמו גם את סיכוני האבטחה.

בדקו את הבית כמו שצריך

הקפידו לעבור בבית מספר פעמים לפני שאתם חותמים על חוזה. הכינו רשימה של שאלות שתשאלו את המוכר או המפקח לפני הבדיקה. הימנע מלהגיע לבדיקה לא מוכן. לא תוכל להעריך את הנזק כראוי אם אינך יודע מהי הדרך הטובה ביותר לבדוק את הנזק. אם דלת הכניסה פונה לכיוון הלא נכון, יהיה קשה לקבוע את מצבה.

מומלץ לשכור את שירותיה של חברת בדק בית אשר תגיע לבית, תסרוק אותו ותאתר ליקויי בניה, שהקבלן לא תמיד ירצה לספר לכם

דלת כניסה טובה פונה דרומה. עדיף לפנות לקיר הפונה דרומה של הבית. דלת הכניסה הראשית צריכה לפנות לצד הצפון-מזרחי של הבית. כדי להגביר את העוצמה והחגיגיות שלה, כוון את דלת הכניסה לכיוון הקיר הדרום מזרחי. דלת אחורית יכולה להכפיל את כוחה השלילי. שימו לב לכיוון דלת הכניסה שלכם.

לחצר הקדמית צריכה להיות כניסה טובה. הדלת הראשית צריכה להיות פונה צפונה. אם דלת הכניסה פונה לדרום, היא צריכה לפנות לצפון. אם דלת הכניסה פונה דרומה, הבעלים עלול להרגיש לא בנוח ללכת דרך הבית. יתר על כן, פתח טוב צריך לפנות לצד הפונה דרומה. ההיפך הוא הנכון אם הדלת האחורית פונה לכיוון מזרח.

אל תפחד לספק מידע נוסף לקונים הפוטנציאליים שלך. כדאי לכלול פרטים על הנכס. הבעלים או המפקח יוכלו לענות על כל השאלות שלך. כמו כן, אל תגיעו לא מוכנים לבדיקה. לא תוכל להעריך נכון את הנזק. סביר להניח שהם יסרבו לקבל את הצעתך אם לא תקבל תשובות מהפקח או המוכר.

אל תפחד לספק מידע נוסף על התוכניות שלך. לדוגמה, אם הבית שלכם פונה דרומה, דלת הכניסה הראשית צריכה להיות מכוונת לכיוון דרום מזרח. זה צריך להיות מכוון לכיוון הצד הפונה לצפון. במקרה שדלת הכניסה פונה למזרח, עליה לפנות לכיוון דרום. אם דלת הכניסה פונה לצפון, היא צריכה לפנות לצפון.

אל תפחד לצייר סקיצות של הבית החדש שלך. ערכו סיור מהיר אם אתם מחפשים בית עם כניסה מהממת. אם יש לך זמן, הכינו שאלות למוכר ולפקח. לאחר מכן, חשוב שתקראו את התכנית כדי שהבית שלכם יהיה כמה שיותר אטרקטיבי.