מאתר נזילות מקצוע מבוקש בתחום האינסטלציה

תוכן עניינים

עובדים רבים מדווחים כי קשה מאוד למצוא טכנאי מכשור לרפואה עם כישורי מחשב ואלקטרוניקה. אחת הסיבות לביקוש הרב למיומנויות בתחום המלאכה היא זרם האינסטלטורים הצעירים והמיומנים, מה שהופך אותו לאופציית קריירה מושלמת ללימודים. ההתפתחויות הרבות במערכות ה- H-VAC בשנים האחרונות רק הגבירו את הביקוש.

כאשר פותרים בעיה

חשוב להקשיב ולשקול את כל הפתרונות האפשריים לפני שבוחרים את מאתר הנזילות הטוב ביותר. היכולת להקשיב לדברי הלקוחות שלך מאפשרת לך להבין את הבעיות שלהם ולהקשיב להם במיומנות. אינסטלטורים יכולים להתעדכן בטכנולוגיות חדשות בכדי לעדכן את כישוריהם על ידי קריאה, שיחה עם אינסטלטורים אחרים באזורם – והתעדכנות – על ידי שיחה עם אחרים באזורם.

אם אתה שוקל להיכנס לתעשיית האינסטלציה

מישיגן קונסטרוקציה רוצה שתהיה לך הבנה טובה מה זה יכול להיות עבורך. בין אם אתם שוקלים קריירה בתפקיד זה ובין אם לא, אנו מקווים שתמצאו את עבודת האינסטלציה הנכונה המתאימה ביותר לעתידכם. אם יש לך עניין או מיומנות התואמים את אחד האזורים המבוקשים, יתכן וכדאי לשקול זאת כקריירה. כדי לעזור לכם בבחירת מסלול הקריירה הנכון, אספנו להלן רשימה של סיכויי תעסוקה באינסטלציה וכמה מהמשרות הטובות ביותר בתעשיית הבנייה של מישיגן.

אם אתם מחפשים עבודה מעשית בה תוכלו לעבוד עם מערכות שונות

תפקיד טכנאי HVAC עשוי להיות בחירה טובה עבורכם. עם זאת, תצטרך לעשות קצת מחקר כדי למצוא טכנאי מוסמך שיעסיק אותך כשוליה. זה יכול להפחית את זמן ההכשרה ואת עלות העבודה. משך ההכשרה המקצועית תלוי יותר במדינה מאשר בנושא, אך נתונים ספציפיים לממשלה יכולים להועיל כשאתה חוקר מסלולי קריירה של HVAC במיוחד.

חשמלאים

כמו אינסטלטורים, חייבים להשלים 8,000 שעות הכשרה לפני שהם יכולים להפוך לחיילים. הכשרה בענף האינסטלציה מכינה אתכם להכשרה שאושרה על ידי המדינה. הקפד לברר אילו משאבי הכשרה והשכלה יש למדינה שלך וקרא את המדריך שלנו כיצד להפוך למתקין לקבלת מידע נוסף על אפשרויות הכשרה, השכלה וקריירה.

בדרך כלל מצפים ממך לעבוד בין שלוש לחמש שנים, תלוי כמה שעות אתה עובד בשבוע.

חשוב לציין שגם כשוליה

יש לך אפשרות להרוויח שכר גבוה יותר. השכר מתחיל בכ -50 אחוז מהשכר לשעה של המסע, ואם תגיע לשכר מלא, תוכל להרוויח עד 35,000 דולר לשנה. זה הרבה יותר גבוה מאשר בארה"ב כולה, שם העובד הממוצע מרוויח 36,200 דולר לשנה.

אם תנצל הזדמנות זו

תוכל לשנות את המותג שלך באמצעות בידול מותג ומאמצים שיווקיים פנימיים תוך הרחבת המותג הנוכחי שלך וצעד הצעד הראשון לעבר עצמאות. על ידי יישום שיטת מכירה ייחודית ומוכחת, המותג ממוקם באופן מושלם לבדל את עצמו באמצעות מאמצי שיווק פנימיים. החברה לא יכולה להסתמך רק על שיווק אורגני כדי להגדיל את המחזור שלה, מכיוון שכבר ייצרה שולי רווח מצוינים של 66%. תכונות כגון מוצרים באיכות גבוהה, בסיס לקוחות חזק ורמת נאמנות לקוחות גבוהה, למטרה זו יש רקורד מוכח של רווחיות אורגנית.

ישנן מספר אפשרויות סניטריות העומדות בפני מי שמעוניין לעסוק באינסטלציה כמקצוע. חלק מהמחוזות והשטחים מציעים חניכות בבתי ספר תיכוניים, המאפשרים לתלמידים להמשיך בקריירה כשרברב.

ברוב הפרובינציות והשטחים עליך להיות בן 18 לפחות

כדי להתקבל לתכנית ועליך להיות בעל תעודת בגרות. כדי להשתתף בתוכניות אלה, עליך להיות בעל השכלה בכיתה י"ב או שווה ערך, אך ברוב המחוזות או השטחים הללו אתה יכול להירשם לתכנית הכשרה בגיל 15 או שאתה זקוק לתואר תיכון כדי להשלים את ההכשרה.

גם במקום שההסמכה רצונית, מומלץ מכיוון שהיא מראה למעסיקים ולעובדים אחרים שאתה איש מקצוע מוסמך וגם עוזר לך לקבל עבודה. אם אתה זקוק לניסיון של שנתיים עד חמש, אתה יכול להיבחן לבחינה בהתאם למיקום הרישיון שלך.

כבעלים

מוטלת עליך האחריות להבטיח כי לאינסטלטור שלך יש את השילוב הנכון של מומחיות ומיומנויות לבצע את העבודה. זה גם יבטיח שעובדיך יבצעו את עבודתם היטב מבלי לפגוע באיכות עבודתם. מכיוון שיש צורך בחשמלאים בכל כך הרבה תחומים, הם יכולים לפעול במגוון רחב של מקצועות.

חניכים מרוויחים בדרך כלל כמחצית ממה שמרוויחים חיילים

אך שכרם בדרך כלל עולה ככל שהם לומדים יותר מיומנויות. עבור חשמלאים, מזגנים ושרברבים, הדרך הנפוצה ביותר להגיע לחניכה היא באמצעות איחוד. אם כן, תקבל שכר מינימום של 15,000 $ לשנה ושכר חציוני שהוא כפול מהשכר הממוצע של עובד אמריקאי.