מזרן מומלץ לאלה הסובלים מבעיות גב

תוכן עניינים

במאמר זה אסביר כיצד לבחור את המזרן המתאים לכם ביותר ולתת לכם כמה טיפים וטריקים למזרן הטוב ביותר לבעיות גב וכאבי גב. קראו עוד על מזרני קפיצים ויתרונותיהם וחסרונותיהם. במאמר אני דן בכמה מההיבטים החשובים ביותר של המזרן, כמו מידת המוצקות, ועוזר לך להחליט מהי תנוחת השינה הנכונה.

ואחרון חביב, כדאי לכם לשקול לקנות מזרן בהזמנה אישית שיעזור לכם להיפטר מכאבי גב במיטה. אם המזרן שלך ממש לא נוח וגורם לכאבים בגב, אולי עדיף להשיג מזרן חדש.

אם אתם מחפשים מזרן קצף זיכרון

אז הסתכלו על קולקציית מזרונים של פלוס, מזרני קצף הזיכרון של נקטר הם בחירה טובה כאחד המזרנים המפורסמים ביותר בשוק, אחד עם קצף איכותי קוֹמָה. רצוי לנסות גם משטח מזרן לפני שקונים מזרן חדש אם המזרן הנוכחי מוצק מדי, אז שימו לב לכך כשקונים בתקציב הדוק.

מזרן קצף הזיכרון של צומת הצ'וקון עשוי גם מקצף זיכרון מתאר. "קוקון צ'יל" בעל העוצמה הבינונית מצויד ברצפת קצף רכה ונוחה, אידיאלית לאוהבי מזרני קצף זיכרון למניעת כאבי גב.

עם זאת, זהו מזרן חד פעמי לכל מי שמגיע למשקל הגוף הממוצע. אם אתם מחפשים מזרן טוב עם משענת גב, אנו ממליצים לכם לנסות את המזרן הזה. מזרן מוצק זה של Saatva הוא הבחירה המובילה שלנו אם אתם מחפשים את המזרן הטוב ביותר לכאבי גב.

מזרן קצף זיכרון היברידי זה נועד לספק הפגת לחץ תוך מתן חוזק נכון של המזרן להתאים את גופכם כראוי.

לא כל מזרני קצף הזיכרון יכולים לספק תמיכה

כך שאולי לא המזרן הוא הגורם לכאבי גב, אך חוסר התמיכה הוא אחד הגורמים העיקריים, מכיוון שהוא גורם לך לכאב. לכן אנו ממליצים על מזרן קצף זיכרון לכאבי גב, כל מה שמוזכר במדריך זה נעשה עבורכם, אך עדיין יש לכם כאבי גב. למרות שהכאב מוקלף על ידי קצף הזיכרון, עליכם לזכור שגם ישנים עם כאבי גב זקוקים לתמיכה. שמור על עמוד השדרה שלך מיושר במצב השינה וחלק את משקלך ככל האפשר כאשר אינך נמצא, ושמור על התמיכה שאדם ישן עם כאבי גב זקוק לו.

אם תחליט שמזרן חדש הוא הצעד שתרצה לנקוט בכדי להקל על כאבי הגב שלך, עליך לשקול אחריות ללימודי שינה המצורפת אליו. יתכן שיידרשו כמה ניסיונות למצוא את המזרן המתאים לך, לא רק מזרן קצף זיכרון, אלא גם מזרן עם אחריות טובה.

מומלץ לבחור במזרן בצפיפות גבוהה

בצפיפות בינונית עד מוצקה, אך יש המדווחים כי הוא הופך רך משמעותית עם הזמן. אם מזרן קצף הזיכרון שלך הוא מעל גיל 5-7 שנים, במיוחד אם רכשת מזרן קצף זיכרון, הדרך הטובה ביותר להמשיך היא לקנות מזרן חדש שלא ישקע כל כך מהר.

מזרן מוצק וחוזק בינוני עד יציב עשוי קצף זיכרון איכותי לקפיץ יכול לעזור להקל על כאביכם

קחו בחשבון את חוזק המזרן אם אתם מחפשים מזרן איכותי עם צפיפות גבוהה וצפיפות מוצקה בכדי להקל על כאבי גב, מכיוון שהוא יעזור לכם: תחושה כוללת טובה לגוף.

אמנם יתכן שמזרן קצף זיכרון יכול לעזור לחלק מהמשתמשים להתמודד עם הכאב

אך הוא עלול גם לגרום לכאבי גב. אמנם ישנן דרכים שונות בהן מזרן קצף זיכרון יכול לפגוע בגבך, אך לא כל מזרני קצף הזכרון – מזרני קצף מטבעם רעים לגבך. לדוגמא, אם המזרן שוקע רחוק מדי, עמוד השדרה עלול ליפול נמוך מדי, מה שעלול להוביל לכאבי גב. אם קצף הזיכרון רך מדי, הם עלולים לגרום לנפילת חוט השדרה וזה יכול גם לגרום לכאבים בעמוד השדרה.

אם המזרן הישן שלך כואב ואתה לא מוכן לקפוץ למזרן חדש

משטח המזרן יכול להיות פיתרון זמני ומשתלם. לפעמים כאבי גב לא נפתרים פשוט על ידי השגת מזרן קצף זיכרון, אלא על ידי הארכת חיי המזרן. אם אתם מהססים לקנות מזרן חדש יותר ישירות, מזרן קצף זיכרון עם טופר הוא הדרך הטובה ביותר להתחיל.

קצף לטקס הוא חומר מצוין להקלה על כאבי גב ויכול להוות בחירה טובה עבורך. כמו קצף זיכרון, מזרני לטקס מציעים הקלה בכאב – יתרונות מרגיעים, אך גם חלק מאותם יתרונות לשיכוך כאבים כמו מזרן לטקס, כמו נוחות ונוחות.