מתנות לחג שהעובדים שלכם ישמחו לקבל

תוכן עניינים

אף פעם לא מוקדם להתכונן לחגים עם מתנות חברה בהתאמה אישית לעובדים שלך. במאמר זה נדון מהן מתנות לחג המולד ונמנה 30 מתנות שתוכלו לקבל לעובדים. מתנות אלה יכולות להעצים את המורל של העובדים שלכם ויכולות להיות המתנה המושלמת לאירוע מיוחד כמו ערב חג המולד או ערב השנה החדשה.

אם אתם מחפשים את המתנה המושלמת

כדי לשמור על הצוות שלכם על האצבעות ולהגביר את התפוקה, עיינו ברעיונות שלנו למתנות לעובדים. תן לעובדים שלך מתנות מהנות ומניעות שמזהות את העבודה הקשה שלהם ומראות שאכפת לך מהם גם במשרד ומחוצה לו עם רעיון מתנה מתחשב. אתה יודע שהמתנה הטובה ביותר לעובד שלך היא להראות את הערכתך ומסירותך, במקום העבודה ומחוצה לו. זה מכיר במחויבות שלהם לחברה שלך ובמחויבות שלהם למשימה ולערכים של החברה.

מוצרי פרסום איכותיים ניתן למצוא באתר giveaway.

למי שחורג ממתנות מסורתיות ומחפש מתנה עסקית ייחודית לעובדיו

זו אופציה נהדרת. לאחר מכן, קרא את הצעות הערכת העובדים שתוכל להכניס בכרטיס השובר. אנו ממליצים על כרטיס הרגעי Happy Moments כמתנה לעובד ותזכורת נהדרת למחויבות העובדים שלך לחברתך ולמחויבותם למשימת החברה.

העובדים יכולים להעריך את תשומת לבך לפרטים עם רעיון מתנה זה והם ליהנות מהמאמצים שעשית

כדי להבטיח שהם יקבלו הנחה על אחת הפעילויות המועדפות עליהם. בנוסף לעבודה הנהדרת שאתה עושה מדי שנה, מתנת חג המולד של הלקוח שלך היא דרך נהדרת להראות שהעסק שלך מעריך אותך. הראה כמה נרגש אתה צריך להיות במשרד האחורי בעבודה על ידי אוצר מתנה עבורם. מתנה נחמדה לחג תביא דרך ארוכה להראות לאנשים שאומרים לך שעבודתם מוערכת שאתה מוערך.

אם זה לא את המתנה שהעובד שלך הכי אוהב, שמור על זה פשוט ותן לו שובר מתנה עם כמה מותגים. זה מבחר שנבחר ביד שהצוות ישמח לקבל והוא רעיון מתנה נהדר לכל עובד.

חנויות גדולות או מלאי שנרכש יכולות להכניס תביא סל מתנה לחלוקה לחג המולד. הכינו מארז מתנה מהנה להפתיע את הצוות שלכם במתנות מהנות בארגז לעונת חג המולד 2020

הראה לעובדיך שעבודתם הקשה במהלך מגפה לא תעלם מעיניהם ותביע את תודת ההנהלה

חברה – מתנה נהדרת יכולה לעזור להפגיש עובדים בין אם הם תופסים את המתנה כמחווה של הכרת תודה על מאמציהם. הראה לעובדים את הטיפול והמאמץ הנשקף בבחירת מתנה והביע את תודתם להנהלה. בין אם זה בונוס לחג או עבודה שנעשתה היטב, שובר עיסוי הוא דרך נהדרת להראות שאכפת לכם מהעובדים שלכם. אם יש לכם עובדים שחוגגים את חנוכה, 10-18 בדצמבר 2020, וממש רוצים להראות את הערכתכם, המתנה הייחודית הזו בהחלט תשמח אתכם. אם אתה נותן לעובדים לחגוג את חג המולד, או אם הם בין התאריכים 11 עד 14 בדצמבר 2019, אבל רוצה דרך ייחודית להראות את הערכתם, אז זה בטוח – בבקשה! אם יש לכם איש צוות שחוגג את חג המולד ועליו להיות ביום חג המולד, בערב חג המולד, 12-13 בדצמבר 2018, בחנוכה או ביום האיגרוף, אז תשמחו לקבל את המתנות הייחודיות הללו.

מתנות לעובדים אלה לא רק תומכות באומנים קטנים

וקטנים, אלא העובדים שלכם נהנים מהם גם כשהם מתכרבלים סביב מדורה יפה או על הספה הנוחה. פריטים כמו רפידות עכבר ועטים הם מתנות שעובדיכם אוהבים להשתמש בהם וממשיכים להעלות חיוך על פניהם ברגע שהם מקבלים אותם. העובדים שלך אוהבים להעריך את המתנות האלה, ולכן הם אוהבים מתנות מעריכות כאלה. מטענים ניידים מותאמים אישית אלה הם גם פריטי קידום מכירות נהדרים – הם מתנה נהדרת לעובדים ביום חג המולד, בערב חג המולד, 12 ו -13 בדצמבר 2018, חנוכה 2019 או יום האיגרוף. אתה תאהב לשמור על תחושת הערות הזו בעיניך לאורך כל היום ואף בתקופת החגים. לא משנה כמה מתנות חג המולד שלך גדולות או קטנות עבור העובדים שלך, אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לתת לאנשים שעובדים קשה הוא הכרה בכתב בעבודה הקשה שלהם. הדרך הטובה ביותר להראות שאתה מעריך את העובדים שלך היא לתת להם מתנה שעוזרת להם להירגע ולהירגע, ולכן הם אוהבים מתנות כה מעריכות. בין אם אתם רוצים לקבל בברכה עובד חדש או לחגוג יום הולדת, הרמקולים הניידים הללו הם מתנות אידיאליות.

מתנות לעובדים מרוחקים יכולות להיות מאתגרות, אך מתנות לעובדים העובדים מהבית הן הפתעה שתשפר את עבודתן בכך שהן תהיינה מאושרות ויצרניות יותר. זה עוזר להם להיות מעורבים בעבודה וזו גם מתנה נהדרת לבני המשפחה של העובדים שלכם.