מתנות למורה לקראת סוף שנה

תוכן עניינים

הספירה לאחור לסוף השנה הסתיימה, ורציתי לחלוק כמה מרעיונות המתנה האהובים עלי עבור המורה בחיים שלך בעונת חג המולד. מתיקים טכניים ועד אביזרים, הנה חמישה רעיונות מתנה מתחשבים לתת בסוף שנת הלימודים. אם אתם מחפשים DIY, רעיונות אלה קלים להרכבה וזולים, אז אני מקווה שהם יעזרו לכם למצוא את המתנה המושלמת עבור המורה, החבר או אפילו המורה שלכם. לסיום, בסוף הפוסט רשמתי כמה כישורי אומנות נהדרים שתרצו לעזור לילדכם להכין מתנת מורה ביתית. אם אתם נהנים ממתנות הערכת מורים, הביטו במקל התלמיד הזה להרים ולתת את כרטיס המתנה הזה. מורים אלה – רעיונות למתנות שאושרו יוערכו באמת על ידי הילדים, המורים והמורים בחייכם.

אם ברצונך להעניק מתנה לקבוצת המורים שלך בסוף השנה

עליך להביא את מתנת המורה המועדפת עליך עבור המורה בכיתה. מתנה זו כוללת פתק על המעטפה המסביר מדוע הם מצאו חן בעיניהם. שלבו זאת עם ספר זיכרון וקבלו את כל הכיתה לכתוב מכתבים, מכיוון שהמורים בהחלט יוערכו על ידי המורים לנצח.

אם יש לך זמן ורצון, אתה יכול גם להכין שקית בצק קטנה לתלמידים שלך. בחר משהו למתנה לסוף השנה שמזכירה למורה את התקופה המהנה שעברת עם הכיתה.

זה כל כך טוב שלא היה לי מושג שאני אציג מספר גרסאות שונות

אבל אתה יכול גם להשתמש ברעיון הזה למתנה בסוף הלימודים. אין ספק שרבים מהרעיונות הללו יוכלו לשמש גם למתנות לסוף בית הספר למורים, אז קנו מתנות יצירתיות לסוף הלימודים למורים!

מתנה בסוף הלימודים יכולה להיות פשוטה ככל שתרצו

או שתוכלו לקבל את כל החומרים תמורת 3.95 דולר בלבד. אם אתה לא רוצה שהמורה שלך יצטרך להוציא כסף על כרטיסי מתנה, אתה יכול גם לתת סכום זה לחנות יקרה או למוסד. קח את כל החומר כדי לשמור על המורה החמוד הזה – רעיון למתנה לעצמך – ותפוס כמה שרעיונות המתנה החמודים האלה למורה שאתה רוצה תמורת 5.00 $ בלבד.

אם אתם מחפשים משהו אישי יותר

מילוי שאלון מורה ריק יכול להיות מתנה מתוקה וכיפית למורה שלכם. אלה ממש מדהימים וניסיתי להכין אותם במיוחד לסוף שנת הלימודים ולתת אותם במתנה לסטודנטים. אם ברצונך להעניק למורה של ילדך מתנה מעשית בה הוא או היא יכולים להשתמש, זו המתנה המושלמת לאחסון כל חומרי בית הספר כגון מחברות מעוצבות, עפרונות, עטים, נייר וכו '.

רעיונות למתנות אחרים כוללים יד קרם שהמורה שלך יכולה לשמור על שולחנה, או אפילו מגבת. בניו יורק טיימס למתנות למורה במהלך החגים יש כמה הצעות לכמה רעיונות מעניינים למתנות.

אין ספק שזו מתנת מורה סופר חמודה ופשוטה שתהווה תוספת מהנה לשולחן המורה האהוב עליך. אפילו לוח שנה יכול להיות מתנה מגניבה.

צמידי עור קלועים לגברים זמינים בגדלים ובצבעים שונים ובהחלט צריכים להשלים את רשימת המתנות השנתיות למורה. מחזיק מפתחות זה הוא מתנה נהדרת לכל מורה שנהנה ממחזיקי מפתחות, והוא עוזר לשמור אותם במקום אחד.

התלמידים יכולים לעשות זאת למורה ולתלמידים אחרים בכיתה כתואר שנתי. אני מוצא אותם כל כך חמודים, וכשהמורה שלך מסיר את כרטיס המתנה, הם יכולים לשמש כקישוט בכיתה.

אם אתם מחפשים מתנת מורה המהווה ייצוג הולם של המורה לכל העבודה הקשה שעשיתם

מתנה של השכלה נוספת היא אלטרנטיבה מהנה. הנה כמה מתנות יצירתיות ומהנות שבוודאי יעזרו לגרום למורה שלך להרגיש מוערך בסוף שנה נהדרת. מתנות קבוצתיות להורים אינן כרטיסי מתנה, ספרי עיסוי וכו ', אך אם תרימו מתנה קבוצתית להורי אחד התלמידים בכיתה או אפילו לילד שלכם, זה רעיון טוב.

הכינו מתנת מורה לסוף השנה על ידי צילום תמונה של התלמיד והנחתה על מכסה במקום נייר אלבום.

הורים מעריכים מורים בתיכון יותר מכל אחד אחר ושובלים אותם במתנות, אז הם נותנים להם. זה רעיון נהדר לתת את הכיתה כמתנה כיתתית למורה, אך זו תהיה מתנה מעשית, והמורים ישמחו לקבל מעט משניהם.

ישנן מספר סיבות להציג רעיונות למתנה למורה שלך

כדי להפוך את השנה למיוחדת. עזור לילדך להקים מתנה מיוחדת לילדו ועזור לו להתכונן לעונת חג המולד עם כמה מתנות מיוחדות למורה שלו. תשכחו מהכריכות וחפשו כרטיס מתנה, כרטיס מתנה או אפילו אחד או שניים מהספרים האהובים עליכם.

אם אתם מחפשים עוד רעיונות היכנסו לאתר MyHeart