ניקוי ספה – התפקיד גם של הגבר

תוכן עניינים

זה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב לשמור על ספה נקייה ורעננה. ראשית, לפתוח את כל החלונות ולאחר מכן לפתוח את הוואקום. אתה חייב לשאוב את כל הספה, לא רק את הכריות. זה ישאיר כתם. אתה צריך להשתמש בבד מיקרו סיבים ולשנות אותו תוך כדי. כדי לייבש את הספה, אתה יכול גם להשתמש במאוורר. לפני שאתה יכול להיפטר מנקי הקיטור כמו שצריך, המים חייבים להתקרר.

שואבים את הספה

הגיע הזמן לשאוב את כל הספה. אם אתה מודאג מכתמים, אתה יכול לפזר עליה סודה לשתייה כדי להיפטר מריחות. עם זאת, אתה צריך לוודא לשטוף את כל הספה עם תמיסת ניקוי מבוססת מים לפני השימוש בה. אם הכתם עקשן במיוחד, אתה יכול גם להשתמש קצת חומץ כדי לעזור. לפני שמיישמים כל חומר ניקוי לספה, אתה צריך לנקות אותו ביסודיות.

אם אתה מודאג מריחות, אתה יכול לנסות סודה לשתייה. סודה לשתייה יכולה לשמש להסרת ריחות מהספה שלך. אם יש לך ריח מחמד, אתה יכול לרסס את סודה לשתייה על הספה. סודה לשתייה יכולה לשמש במקום אקונומיקה אם אתה מודאג מהריח. זה יעזור להיפטר מריחות. אבקת אפייה יכולה לשמש גם להסרת כתמים.

ליהפטר מהריחות הרעים

ממסים יבשים יכולים לשמש להסרת ריחות מהספה שלך. אתה צריך להשתמש רק בכמות קטנה ולהתאים את הכמות לפי הצורך. אתה לא צריך להשתמש בממיסים על הריפוד. תמיד תדאג לעקוב אחר הוראות היצרן לניקוי הספה שלך. בדוק את התווית כדי לראות אם תמיסת הניקוי מסומנת על בד הספה. התג ייתן לך את ההוראות המדויקות.

שימוש בניקוי שטיחים יבש על משטח הריפוד יסיר כתמים. סודה לשתייה יכולה לשמש גם לחיסול ריחות. אפשר גם להוסיף קצת סבון כלים לתמיסה לריפוד סינתטי. זו תהיה תוספת נהדרת לשגרת הניקיון שלך. אחרי הכל, הספה תיראה חדשה ותהיה מופע ראווה לבית שלך. אם אתה לא רוצה לבזבז הון על ניקוי שטיחים יבש, אתה יכול להשתמש בספוג כדי לשפשף את בד הספה עם בד לח.

פתרון לניקוי יבש יכול להיות יעיל עבור רוב הבדים, כולל בדים. כדי להימנע מנזק לספה, עליך להישמע להוראות הניקיון של היצרן. כדי לוודא שאתה משתמש בתמיסת הניקוי הנכונה, חשוב לקרוא את התווית על בד הספה שלך. כדי להסיר כתמים מספות עור, אתה יכול להשתמש בחומרי ניקוי יבש. שיטה זו דורשת גישה יסודית יותר ונעשית בצורה הטובה ביותר על ספות עור.

מנקים את הספה

הבא בתור, נקה את הספה. כל סוג של בד ריפוד ניתן לנקות עם סוכן ניקוי יבש. תערובת סודה לשתייה יכולה לשמש לרכך את הבד. תערובת של כוס מים אחת וכפית אחת של סבון כלים היא יעילה, אבל אתה צריך להתייעץ עם היצרן לפני שאתה מנסה שיטה זו. זה יבטיח שאתה משתמש בתמיסת הניקוי הנכונה עבור הספה שלך.

כדי להסיר כתמים מבד לאחר שהתייבש, השתמש בחומר ניקוי יבש. אתה יכול גם להשתמש בשואב אבק כדי לנקות את האבק והשרידים על הספה שלך. באפשרותך ליישם תמיסת ניקוי יבש למרקם הספה שלך על ידי רוויה בתמיסת הניקוי אתה יכול להמשיך בתהליך הזה עד שכל הלכלוך נעלם. אם תמיסת הניקוי אינה יעילה, תוכל ליישם שכבה נוספת של סודה לשתייה.

חוץ מלשטוף את הספה עם חומר ניקוי יבש, אתה צריך גם להשתמש בשואב אבק כדי לשאוב את הלכלוך ולשפוך עליו. אם אין לכם שואב אבק, תוכלו להשתמש בתמיסת סודה לשתייה כדי לנקות את הספה. סודה לשתייה יכולה להסיר ריחות מהספה שלך. הפתרון לא צריך להיות חם מדי כפי שהוא יפגע הבד של הספה שלך. אם תמיסת הניקוי חמה מכדי לפגוע בבד שלך, התייעץ עם היצרן.

טיפים נוספים לניקיון תוכלו למצאו באתר אמנות העבודה והניקיון – https://the-art-of-cleaning.co.il/