קניית שוקולד ממותג לעסק

תוכן עניינים

מותגים כמו Butterfinger, Baby Ruth ומותגים אחרים בארה"ב ובקנדה ובשאר אירופה היו לא כלול.

אם אתה רציני להגביר את מכירות השוקולד שלך

בדוק כמה מהרעיונות השיווקיים הטובים ביותר מחנות השוקולד. אם אתה מציע רק מותגי שוקולד, אתה יכול לצפות לקבל את אותן התוצאות כמו לינדט או הרשי, אך עם שם מותג מעט שונה. כמה שוקולדים ידועים, כמו שוקולד קדברי, נקראים "ממתק שוקולד" מכיוון שהם אינם נחשבים "שוקולד אמיתי" במקומות אחרים. עזור לחברתך להזמין שוקולדים בהתאמה אישית בשקיות swag כמו מתנות קידום מכירות לפי הזמנה.

אם אתה קונה שוקולד מלאכה באינטרנט או במקום אחר

הקפד לבדוק את המדריך שלנו לטעימות שוקולד כדי ללמוד הכל על השוקולדים הטובים ביותר. אם יש לכם עכשיו הצעה לקופסת שוקולד, אנחנו גם יכולים לעזור לכם להשיג אותה ולשקוע אתכם בכמה מלקוחותינו "דוגמאות אריזות שוקולד יפות. ואם אתם מחפשים אתרים המשתפים מידע על Fairtrade מוסמך ומוצרים אחרים של סחר הוגן. , אתר זה בשבילך.

בחר לקנות שוקולד מחברות כמו נסטלה, הרשי, מארס וקדברי רק אם אתה מקבל את ההודעה שאתה לא מסכים לעבודות כפייה. אנו ממליצים לקנות ישירות מהיצרנים, אלא גם עיין ברשימת יצרני השוקולד שלנו – חברים וארגוני סחר הוגן אחרים.

אם אתה מנהל חנות שוקולד, אתה יכול לתת דוגמאות שוקולד לרוכשים שמאחורי הדלפק או להעצים את צוות המכירות שלך להפיץ שוקולד ממותג בזמן לקוחות גולשים. השקיע את כספך בייצור שוקולד קוקוס אם מתחרה מוכר שוקולד קרמל בקרבת מקום.

חברת Mondelez International האמריקאית

שמייצרת מילכה, יכולה להכין שוקולד עם שכבת b איסקיטים בתוכו. חלק מחברות השוקולד התחדשו על ידי שילוב ביסקוויטים וביסקוויטים מלזיים ייחודיים בחטיפי שוקולד, בין אם מדובר בכדור אננס או שוקולד קוקוס עם חלב קוקוס.

בחלק מהחברות יש גם תצוגות שוקולד, בניגוד לשוקולדים אחרים שרק עומדים על המדף. לקופסאות דו-חלקיות אלו יש צלחת בסיס ומכסה הניתנים להתאמה אישית בהתאמה אישית והן זמינות במגוון צבעים.

המקבל נוטה יותר להסתמך על מוצר שוקולד אמין כמו שוקולד חלב מאשר על מתנה יקרה

במקום להסתכן בטעם פחות מוכר כמו וניל או שוקולד שהמקבל לא אוהב. כמה שוקולדים מיוצרים וקונים לילדות עדינות, מאוד מסוגננות ורוחניות. לקוחות אלו מכוונים לצעירים עם הערכה עצמית חזקה ורמת ביטחון עצמי גבוהה.

אם תחליט לתעל את תשוקת השוקולד שלך לעסק ביתי

ייתכן שתרצה להישאר מעודכן לגבי המגמות המשתנות בענף השוקולד, כמו עליית שוקולדים אומנותיים. בעסקי השוקולד, למשל, אנשים מנסים לנצל את הטרנדים החדשים בהוספת אגוזים לשוקולד, כמו גם טעמים וניחוחות חדשים של שוקולד חלב.

כמובן, אין שוקולד בליל כל הקדושים, אבל הנה מבט על כמה ממותגי השוקולד הפופולריים ביותר שקיימים בארה"ב ובקנדה.

בשוק השוקולד האיכותי

שבו המחיר הוא כלי חשוב להוכחת ערכו, ישנם מותגי שוקולד שמצליחים לשווק את השוקולד שלהם במחירים גבוהים. מבחינת מחיר, גיטארד הוא אחד המותגים הפופולאריים ביותר בארה"ב ובקנדה ונקודת התחלה טובה אם ברצונכם לחקור עולם חדש של שוקולד. שוקולד אל ריי קשה יחסית למצוא מחוץ לשוק הבית ואנשים לא מוכנים לשלם מחירים דומים לגודיבה או לינדט. חובבי שוקולד המחפשים שוקולד בלגי איכותי ובמחיר שפוי יכולים להגיע ל- Leonidas Chocolatier.

שוקולד מותג הוא השקעה קטנה, אך שוקולד טעים, המותאם אישית באופן מושלם למותג שלכם, ייצור הפתעות מתוקות להפליא עבור לקוחות חדשים וחוזרים.

אם ליצרן שוקולד כבר יש את השוקולד הטוב ביותר

הוא זקוק רק לכמה עלויות – שיווק מקוון יעיל בכדי להגיע לשוק. כל מה שהם היו צריכים לעשות זה להכין שוקולד נחמד ולקדם את המותג שלהם במחיר שפוי. על מדפי החנויות יש שוקולד בעין אחת – התצלום זכור לטעמו והצבעים הנכונים לצבע ומרקם למרקם.

שוק השוקולד העולמי כולל את כל סוגי השוקולד, מתבניות שוקולד ועד שוקולדים עם צורות, צבעים ומרקמים שונים. על ידי מיון בין מאות מותגי שוקולד שונים ומוצריהם, תוכלו לגלות בדיוק מה אתם צריכים.