תכשיטים… גם לגברים

תוכן עניינים

בעוד שנשים מוצפות בטבעות, שרשראות וצמידים, גברים נשללים לרוב מהריגוש של קבלת תכשיט משובח. כשמדובר בתכשיטי גברים (פרט לטבעות), חפתים הם החלק הכי נפוץ, אך בדרך כלל זה ממש לא יותר מסמל סטטוס.

אתה עשוי לחשוב שגברים לא רוצים לקבל מתנות נשיות כמו טבעות וצמידים, אבל הם כן אוהבים אותם.

צמידי התכשיטים המשובחים לנשים מציעים מגוון רחב של סגנונות ורוחבי חיבור

אך אפשרויות לגברים נוטות להיכנס ישירות לקטגוריה של צמידי זהות. למעשה, צמיד הוא תכשיט שאליו הייתי הולך לפשטות. ניתן לענוד שרשראות לגברים באורכים שונים, תלוי מה תרצו להכין מהם. שרשראות שרשרת, בהן בדרך כלל מעדיפים חוליות רחבות ונועזות, יכולות לענוד על ידי גברים, כמו גם שרשראות.

השרשראות הנפוצות ביותר לגברים הן שרשראות, המורכבות משילוב של שני תכשיטים: שרשרת וצמיד או זוג עגילים.

שוב

בחירת המתכת צריכה להיקבע על ידי שאר התכשיטים שאתה עונד, אך גם כאן שעון עובד בצורה הטובה ביותר בשילוב עם פלדה או כסף כדי להרים את הקצה. אם אינך מוצא את האבן המתאימה לתכשיט, שקול פריטים המכילים אבנים בצבע שונה, כגון צמידים עשויים חרוזים צבעוניים או סיבים. צמידים הם נקודת כניסה מאיימת – תכשיטים ברמה, בין אם הם משולבים עם השעון או הטבעת שלך או סולו שחוק. החלק הקטן והאידיאלי האידיאלי לכך הוא טבעת נישואין עם חפתים, והצגנו זאת כאן. ניתן למצוא תכשיטים בזהב ורוד, אך הם יכולים להיות צבע קשה להתקלף או יקר מדי עבור רוב הגברים. מכיוון שרוב הגברים מעדיפים ללבוש חתיכים, הם מתמקדים בעגילים פשוטים עשויים מתכות יקרות ואבנים. עבור בחורים שמנסים תכשיט בפעם הראשונה, צמידי וו ועוגן הם אידיאליים, אך עם אחד בלבד הם שומרים על מינימום. צמיד הוא אביזר הקז'ואל המושלם ללבוש עם כל בגד. רצועת העור לגברים היא דוגמה מצוינת לתכשיטים שגברים בדרך כלל לא ילבשו. צמידים יכולים גם להיות תוספת מושלמת לשעון, במיוחד אם אתה שומר על דברים מינימליים, מכיוון שהם מעט יקרים יותר מתכשיטים אחרים.

תכשיטי החפתים לגברים יוסיפו טאץ 'מיוחד לאנסמבל היומיומי שלך, בין אם במשרד ובין אם בעיר. מתנת תכשיטים לגבר היא רעיון נהדר לכל אירוע, ומבחר תכשיטי גברים מקל עליכם ויקיריכם להגיע למקום הנכון לאירוע.

סוגים אחרים של תכשיטי גברים יכולים ברוב המקרים לעבור בצורה חלקה רשמית למזדמנים

וחפתים הם חריג בולט. ניתן להשתמש בשרשראות זהב לגברים כמעט לכל סגנון או מראה והם אחד התכשיטים הפופולאריים ביותר לגברים במחלקת התכשיטים. בדומה לחפתן, אביזר תכשיטי הגברים אינו בהכרח תוספת יומית למלתחה.

ישנן אפשרויות רבות ייחודיות והן קיימות במגוון סגנונות וגדלים במתכות יקרות לגברים בכל הגילאים

המצרך הוא תכשיט קלאסי לגברים, כמו שרשרת זהב, צמיד זהב או שרשרת זהב. בין אם בעלך מעוטר ביהלומים, זהב או נירוסטה, אתה יכול להיות בטוח למצוא את היצירה המושלמת אצל התכשיטנים של קיי. הם נושאים מגוון רחב של תכשיטים בסגנונות ובגדלים שונים במתכות יקרות כמו זהב, כסף, פלטינה ופלטינה. מיאבלה היא אחת מקמעונאיות התכשיטים שתמצאו באמזון, אם כי תוכלו למצוא גם הרבה לייקים באתר שלהם. אז כשאתם זוכרים לקנות תכשיטים ואביזרים לגברים, זכרו שהם מיוצרים על ידי גברים לגברים.

המתנה המושלמת לגבר החשוב הזה בחיים שלך היא לחפש בגדי גברים ממגוון קמעונאי תכשיטים כמו תכשיטני קיי, מיאבלה וקמעונאים מקוונים אחרים.

כאן תמצאו רשימת תכשיטים לחבר'ה סקרנים למסור פריטים נצחיים שלעולם לא ייצאו מהאופנה

מיצירות אמנות מורכבות לתכשיטים מורכבים, כל תכשיט לאורך ההיסטוריה שהוקלטה היה אביזר חשוב. טבעת נישואין עשויה בדרך כלל מזהב, כסף או פלטינה והיא פשוטה בעיצוב, אך אדם שרוצה לענוד אותה עשוי ללבוש את אחד החלקים החשובים ביותר באוסף התכשיטים שלו.

יש שחובשים את שרשרות הזהב שלהם

כדי להראות את עושרם ומקורם, בעוד שאחרים עונדים משהו משמעותי כמו השרשראות שלהם. גברים יכולים לעשות את אותו הדבר עם זוג חפתים שיכולים להזכיר להם צעד חשוב בחייהם. חפתים פשוטים מכסף הם רשמיים יותר ולכן עדיפים, בעוד ישנם קליפסים וכפתורי חפתים שמשתלבים טוב עם תכשיטים. עבור הגברים ההרפתקנים, אתה יכול לחפש עגילים סביב הצוואר, אך התכשיט הזה אינו תכשיט מזדמן.